funko fusion

Strzelanki CS Szkodzi ?

  • Thread starter Thread starter Jam lasica
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
d3v napisał:
23 h pfff.... w wakacje ise tyle w Csa robilo kiedys :D

Co za różnica ile h? Chodzi o szkodliwość :p

@Jam, wbrew pozorom, nie jestem nałogowcem >_<, lecz jak się za coś biorę, to porządnie ;)
 
Zależy, jak chcesz się poświęcić. Jeśli chcesz być w krótkim czasie taki "GandalfProGejmer" jak Khali i urywać łby strzałem w stopę, proponuję 29h/d..
 
@ up

Jak spędzisz przy kompie 29h/d to jesteś dobry o.o ... jak zawsze piszesz od rzeczy tylko żeby posty napierd....

Co do tematu to sadze ze CS jest gra uzależniająca, wpływająca na nasze życie...bez wątpienia. Ta gra jest u mnie tylko po to zeby mnie wkur...i nie ma znaczenia czy dobrze mi idzie czy lamie - Zawsze będę się wkurw ;c CS to ZUO, w Polsce i na całym świece powinni go zakazać :O
Jest dużo lepszych rzeczy do robiona w życiu niż bronienie bsa o.o Cs otumania, oglupia i wysysa z nas zycie (gorzej nic LoL-ktory wedlug mnie jest kolejnym 'zabójczym' tytułem...)

Dzieci nie grajcie w csa bo pozory mylą ;c

Bitch+_5634649d885a50b76f76a1874e2c0e82.jpg
 
AIFAM napisał:
@ up

Jak spędzisz przy kompie 29h/d to jesteś dobry o.o ... jak zawsze piszesz od rzeczy tylko żeby posty napierd....

Co do tematu to sadze ze CS jest gra uzależniająca, wpływająca na nasze życie...bez wątpienia. Ta gra jest u mnie tylko po to zeby mnie wkur...i nie ma znaczenia czy dobrze mi idzie czy lamie - Zawsze będę się wkurw ;c CS to ZUO, w Polsce i na całym świece powinni go zakazać :O
Jest dużo lepszych rzeczy do robiona w życiu niż bronienie bsa o.o Cs otumania, oglupia i wysysa z nas zycie (gorzej nic LoL-ktory wedlug mnie jest kolejnym 'zabójczym' tytułem...)

Dzieci nie grajcie w csa bo pozory mylą ;c

Bitch+_5634649d885a50b76f76a1874e2c0e82.jpg

Po 1. Na h.. miałbym nabijać posty? Równie dobrze mógłbym się pobawić w gry forumowe z Gangstatrapem i Armagedonem.
Po 2. Gram 3 lata w cs'a - uzależnia, lecz tylko na początku, poźniej zaczyna się nudzić
Po 3. Istnieje taka metoda wypowiedzenia się jak sarkazm.
 
Już widzę, że tu śmierdzi bo to temat Jama.. PS. Wszystkie gry szkodzą, nawet Pet Party ;*
 
LoL i CS

LoL- Gra zabijająca czas , zaczynam o 17 kończę o 21 (kurde a myślałem , że to drugi mecz )

CS- Wkurzająca gra , wkurzający goście co he na resp rzucają . Moje co drugie słowo to Co Ja Paczę , i nie wziąść pakę tylko wziąć kur....
 
Jam napisał:
CS- Wkurzająca gra , wkurzający goście co he na resp rzucają . Moje co drugie słowo to Co Ja Paczę , i nie wziąść pakę tylko wziąć kur....

Trza mieć skilla, serwer z dobrym klimatem i ogarniętym adminem :)
 
Nie o was mi chodzi to , że wasz server i admini są ogarnięci to wiem .
 
Nie rozumiem określenia "Gra szkodzi, bo opuściłem się w nauce przez nią".
Jak się opuściłeś w nauce to tylko i wyłącznie twoja wina. Nie potrafisz
zarządzać nauką. Gram w CS'a i w wiele innych gier, a potrafie kontrolować
nauke i granie.
 
Według mnie, Counter-Strike troszkę uzależnia.
Ale nie aż tak że można się zapuścić w nauce.
Więc, jak dla mnie to raczej troszeczkę. ;l
 
Gry nie szkodzą. Nie w nadmiarze.
Regularna gra nawet rozwija. Tworzenie strategii, współpraca, komunikacja - rozwijają się ważne umiejętności w wielu sektorach pracy.
Ostatnio nawet ponoć w telewizji było o tym - co mnie zdziwiło. Po raz pierwszy chyba dobrze powiedzieli w telewizji o grach.

Co do opuszczenia się w nauce przez grę...
Muszę sobie rozplanować odpowiednio czas.
Czas wolny - czas na naukę = czas na inne aktywności (w tym gry)
 
Gościu z avatarem Pika już Cię lubię :) pika pika chuu :D ! jestem tego samego zdania, że gry w które gramy nie tak często czyli tak sporadycznie mogą u nas rozwinąć wyobraźnię..Ogólnie gry zręcznościowe mogą u nas wyćwiczyć właśnie refleks i instynkt prawdziwego gracza z nr 1 na mieście
 
Moim zdaniem godzinka dziennie w cs raczej nie zaszkodzi, co innego jak się siedzi cały dzień.
 
Back
Do góry