funko fusion

Strzelanki CS Szkodzi ?

  • Thread starter Thread starter Jam lasica
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

Jam lasica

Gość
Witam ! Chciałbym się zapoznać z waszą opiniom na temat CS Szkodzi . Ja sądzę , że to prawda grając w CS strasznie opuściłem się w nauce , wiec postanowiłem zakończyć karierę .
 
Wiem , grając w CS nie interesowało mnie nic po przyjść ze szkoły jak tylko usiąść i grać w CS
 
To już zależy od człowieka.Wiadomo, że od wszystkiego jest się w stanie uzależnić.Grając non stop w csa, prędzej by mi się znudził niż bym się od niego uzależnił :)
Wydaje mi się, że w obecnym czasie prędzej idzie się się uzależnić od Battlefielda, CoDa, bo bardziej wciągają od staruszka csa 1.6 :)
 
Jam kiedyś miałem podobnie,ale postanowiłem pogodzić dwie rzeczy.Gry i naukę.Myślę że nie wyszedłem na tym kompromisie źle,bo przyjść ze szkoły i pograć w WoW,CS,TF2 to nic złego.Kiedyś przez dwa tygodnie męczyłem 24/7 cod 4 na multiplayer,ale w końcu mi przeszło.Gry się szybciej nudzą niż uzależniają,przynajmniej w moim przypadku.
 
To zależy od człowieka , sądzę że jeśli ktoś ma słabą psychikę to szybko się uzależni .
 
Podobno najbardziej narażeni na uzależnienia od gier są gimnazjaliści,ale tak na prawdę to zależy od gracza,czy wchłonie go świat gier,czy postara się pogodzić szkołę z grami.Bądź w ogóle wyeliminować gry z jego życia.
 
Ja praktycznie cały dzień gram w LoLa i mam średnią bardzo wysoką na studiach, ale chyba jestem wyjątkiem, że im więcej gram tym lepiej z nauką.
 
Czy to cs, czy to inna gra - od każdej można się uzależnić. Ja byłem np. uzależniony od WoWa. 3 lata w niego grałem, 13h dziennie, odchodziłem tylko po to by się załatwić i od czasu do czasu coś złapać do jedzenia, bo śniadania, obiady, kolacje - jadłem przy komputerze. Nie mniej jednak oznacza to iż każda gra potrafi uzależnić człowieka. Początkowo nas nie rusza, ale gdy zaczynamy grać więcej i częściej, chcemy jeszcze więcej. Na samym końcu, zazwyczaj po długim okresie, czyli po kilku latach gra nam się nudzi i rozumiemy swój błąd. Jeżeli dana osoba ma umiar, może grać w co chce.
 
Los naucz mnie tak :<

Ja swego czasu też non toper tyrałem w jakieś csy, linejdże i inne "pochłaniacze czasu". Myślę że z wiekiem to przechodzi, dochodzą nam nowe obowiązki, uświadamiamy sobie, że szkoła (a raczej nauka) jest nam bardzo potrzebna w życiu. Teraz traktuję grę na pc jako hobby.

Odpowiedzi na pytanie nie można sprecyzować, bo jak ktoś już napisał - zależy to od człowieka i pod pewnym kątem od jego psychiki.
 
Jak ogarniesz CS'a to to totalnie wciągająca gra ;)

Ja akurat dzięki CSowi poznałem wielu fajnych ludzi z którymi mam kontakt do dzisiaj w realu, bo grałem na serwerze na którym grali ludzie z moich okolic. Dał mi kiedyś dużo funu ;)

No i moim zdaniem lepiej grać w gimnazjum niż chodzić i chlać po parkach. Ale we wszystkim trzeba mieć umiar.

Wszystko jest dla ludzi ale nie wszytsko jest dla wszystkich ;)
 
Polly. napisał:
Jam napisał:
Nieee..... bo w lola muszę pograć

To już lepiej w csa.

Dokładnie... Ja grając w 7 gier (settlers, cod, nfs mw, cs 1.6, cs source, lotr wp i lotr boś) mam średnią 4.9 w 3 gimnazjum.. Grając w LoL'a, po jednym dniu pi******* cały czas o nim, na lekcjach sobie rysowalem aishe (hahah).. Ogl, to straszne ! :shock:

Nie wierzysz? Paczaj : http://www.mmorpg.org.pl/news/zobac...League-of-Legends-i-umarł-Mamy-zdjęcia?page=6
 
Back
Do góry