funko fusion

Strzelanki CS:GO - Zaczynam grę

J

janek3108

Gość
Siemka. Od niedawna posiadam CS:GO i nie za bardzo go ogarniam.
Chciałbym Was poprosić o wszelkie porady na temat najlepszych broni, turnieji, kluczy itp.
Z góry dziękuje! :ugeek:
 
najlepsza broń: ak-47
tutaj masz fajny filmik jak sobie spersonalizować ustawienia i jak grać żeby od początku nie popełniać podstawowych błędów:
[youtube]http://youtu.be/BZFoC5S_N9c[/youtube]
 
Dziękuje, ale jak patrze na obrażenia "akacza" to nie jest najlepiej. Chyba pod względem obrażeń jest to AWP, czyż nie?
 
No kurde, mało broni ale trudny wybór. Z pistolecików najbardziej lubię tec-9. Z cięzkich XM... ( nie pamiętam liczb dalej xd ), z karabinow chyba ak lub awp
A mam jeszcze pytanie. Dlaczego jest w CS'ie tak mało broni? Jednak w porównaniu do TF2 nie mamy o czym mówić....
 
W TF to mnóstwo jest broni poniewaź albo sa z jakiejs gry albo z warsztatu a w cs nic nie zmieniaja jest to co od poczatku cs tylko w csgo jest pełno skinów do broni oraz noży
 
Szczerze naprawdę nie wiem co ludzie widzą w Csie. Mnie ta gra usypia. Akcja jest wolna i polega na kampieniu....
 
Ehh dirty to po co się wypowiadasz? Kogo to obchodzi -,-
Oczywiście, najwięcej do powiedzenia mają osoby nie będące w temacie..
 
Dirty - Mam niejasne przeczucie że grasz w CoD'a.
CS można wyobrazić sobie jako partię szachów, jednak dużo bardziej dynamiczną. Każda z drużyn posiada taktyki które wykorzystuje w meczu. Od tego w jakim momencie zostanie rzucony smoke, może zależeć wygrana lub przegrana gry. Zgranie drużyny także decyduje o zwycięstwie. To w jaki sposób rozgrywają kolejne rundy jest emocjonujące i nie wiem co Cię w niej usypia. Akcja jest wolna ponieważ wszystko jest rozplanowane w czasie. To nie to co CoD gdzie każdy biega chaotycznie zgarniając kill za killem.

Janek -
Bronie - Idź na aim mapkę i potrenuj z AK i M4, ale głównie z AK. To jest taka AWP jeśli tylko trafisz w głowę. Jak jesteś po stronie ct to zawsze możesz zabrać ak :D Oczywiście wskocz też na jakiś serwer i spróbuj awp.
Turnieje - Najpierw wbij sobie na deatchmatch i potrenuj jak już wcześniej mówiłem strzelanie, z tym że tutaj będą żywe cele. (serwery społeczności) Potem wbij sobie na jakiś serwer z ustawieniami turniejowymi i popróbuj tam. Jak już będzie Ci w miarę dobrze szło, wbij na mecz turniejowy. Nie zapominaj że ważnym elementem gry jest informacja jaką dajesz drużynie ;)
 
@up
Bardzo ładnie podsumowana rozgrywka w cs.

@kotlet
Nie ma co porównywać Tf do Cs, są to całkowicie różne gry, jedyne co ich łączy to gatunek FPS. W Team Fortres gra się raczej dla zabawy, nie dla fragów czy najlepszego wyniku. Cs to gra drużynowa w której praca zespołowa jest kluczem do sukcesu i jest możliwość grania meczów turniejowych które klasyfikują cię w przedziałąch (odznakach) które wyznaczają na jakim poziomie grasz.
 
Powiem ci tyle, początki w cs:go, są trudne pograj se kilka dni i wszystko ogarniesz, zobaczysz czym najlepiej ci się gra (jaką bronią) jaką drużynę bardziej lubisz, a i żeby zacząć popykaj se na botach, tam ćwicz. ;)
 
Ja polecam na start M4A1-S, łatwa broń, można szybko ogarnąć recoil (ang. odrzut). Dla początkujących jest git. W AK trzeba się nauczyć pestkowania, albo dobrego full auto. Z AWP trzeba mieć dobry refleks i ogarniać pistolety na blisko. Z pistoli polecam p250 fajna broń.
 
Dziękuje wszystkim za porady. Widze że Wy tutaj jakimiś defensywami gracie xD Ja tam na chama wyjezdzam i nawalam ale od razu gine ;c Więc chyba będę grał Waszą taktyką :D
@up
Z pistolecików najepiej gra mi się Tec-9 ;)
 
Na początku ja sam miałem problemy z tym CSem a zaczynałem już dość dawno i doskonale wiem w jakiej sytuacji właśnie jesteś i co Ci mogę powiedzieć po prostu rozpoznaj tą grę pod względem broni jak to tutaj wygląda i chyba już tak robisz. Później jak pograsz z tydzień całkowicie się wciągniesz i będziesz już coraz lepiej.
 
Back
Do góry