funko fusion

Pytanie cs:go / spadki fps / brak plynnosci

Shiny97

Użytkownik
Wittam,
Juz od daaaawna mam problem z płynnością csa... próbowałem już wszystkiego, pytałem na innych forach, nigdzie nie mogłem uzyskać właściwej odpowiedzi
Tak o to, nawet grając na DM/Bądz na PPLU fpsów jest 200+ i czasami przy odwracaniu sie szybko np spadnie do 80 przez co robi sie LAG/Scinka/
Płynności nie ma ani przez chwile (widać to po wyciąganiu noża)

Specyfikacja:
Core i5 4590
AMD RADEON R7 260X 2GB
8GB RAM KINGSTON 1600MHZ
WINDOWS 7 ULTIMATE 64 BIT

ps: mam monitor 60hz lecz nie o to chodzi, jest nie MAŁO PŁYNNIE, lecz widać np po nożu ze nie ma plynnego ruchu wyciągania a wygląda to jakby go klatkowało,

Próbowałem wszystkiego, aktualizacja sterowników, format, launch options, video.txt, defragmentacje , dodatkowo ostatnio czyscilem caaaaly komputer dokladnie (razem z zasilaczem)
brak pomysłów

Planuję zmienić komputer lecz martwi mnie to że na tym mam po 200+ fps i płynności nie ma.. gram na black barsach 1024:768 bądz 800:600 wiec jako takich wymagan duzych nie ma....

Dziękuje za pomoc = )
 
Nikt nie udzielił ci poprawnej odpowiedzi pewnie dlatego, że dajesz mało informacji. Mówisz o graniu na deathmatchu na serwerach Valve? Jeśli nie, to możliwe że grasz na serwerach z niepoprawną konfiguracją parametrów sieciowych - stąd dużo FPS, ale klatkujące animacje.
Jeśli nie możesz tego dobrze opisać, nagraj to. Najlepiej programem typu OBS, koniecznie 60 fps, rozdzielczość 720p pewnie starczy.

Ewentualnie, jeśli czujesz się na siłach, sprawdź frametime podczas gry tym programem: https://github.com/GPUOpen-Tools/OCAT
 
Witaj!

Widzę, że problem z płynnością w CS:GO jest naprawdę frustrujący. Skoro już próbowałeś różnych rozwiązań i wciąż nie ma efektów, przejdźmy do kilku sugestii, które mogą pomóc:

1. **Optymalizacja ustawień w grze**:
- Ustaw niższą jakość cieni, efektów i tekstur w grze. Nawet jeśli masz wyższe FPS, zmniejszenie jakości może pomóc w stabilności.
- Wyłącz synchronizację pionową (V-Sync).

2. **Sprawdzenie temperatur podzespołów**:
- Upewnij się, że komputer się nie przegrzewa. Możesz to zrobić za pomocą programów takich jak HWMonitor. Wysokie temperatury mogą powodować throttling procesora i karty graficznej.

3. **Optymalizacja systemu**:
- Wyłącz zbędne procesy w tle w Menedżerze zadań.
- Zaktualizuj BIOS płyty głównej, może to poprawić działanie sprzętu.

4. **Zarządzanie energią**:
- W ustawieniach zarządzania energią Windows ustaw profil "Wysoka wydajność".
- W panelu sterowania karty graficznej (AMD Radeon Settings), ustaw profil na "Wysoka wydajność".

5. **Sprawdzenie integracji Steam**:
- Wyłącz nakładkę Steam (Settings -> In-Game -> "Enable the Steam Overlay while in-game").

Sprawdź te ustawienia i zobacz, czy zauważysz jakąkolwiek poprawę. Jeśli problem będzie się utrzymywał, może być konieczne dalsze zagłębienie się w sprzętowe kwestie Twojego komputera.

Dziękuję za zwrócenie się po pomoc i mam nadzieję, że znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!
 
Back
Do góry