funko fusion

Problem CS;GO Problem failed D3D Device

Witam, po dwóch dniach nie grania w CS;GO chciałem sobie zagrać rankedzika, lecz niestety zaczął pojawiać się ten błąd: "Failed to create D3D Device! Please see the following for more info." robiłem wszystko zaczynając od reinstalowania sterowników,cs;go do reinstala całego systemu i zainstalowania wszystkiego na nowo lecz i to nie pomogło, znalazłem komendę która teoretycznie zadziałała(-w 1920 -H 1080 -x 0 -y 0 -windowed -noborder) lecz przez nią cs;go działa mi tylko w rozdzielczości 1920x1080 co mnie nie satysfakcjonuje bo jestem przyzwyczajony do gry 1600x900 która mi wcześniej działała bez problemu a teraz działa tylko 1920x1080 a gdy próbuje ją zmienić w komendzie gra się nie odpala, a gdy już uruchomię grę na komendzie podanej wyżej i chcę zmienić ustawienia pod swoje gra się zawiesza, inne gry działają mi normalnie więc to na pewno nie wina karty graficznej.

Mój PC:
Grafa: Nvidia Geforce 1050Ti 2GB
Ram: 8GB
Procek: Intel i5 7500 3.40 Ghz
Płyta gł: Asus B150-Pro
Zasilacz: zalman zm500-lx
System: Windows 10 Home
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem CS:GO i chcesz grać w rozdzielczości 1600x900. Poniżej przedstawiam kilka metod, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

1. **Sprawdzenie integralności plików gry**:
- Otwórz Steam.
- Przejdź do Biblioteki.
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na CS:GO i wybierz "Właściwości".
- W zakładce "Pliki lokalne" kliknij na "Sprawdź spójność plików gry".

2. **Edycja pliku konfiguracyjnego**:
- Przejdź do folderu, gdzie jest zainstalowany CS:GO. Powinien to być standardowo folder w lokalizacji: `C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg`.
- Otwórz plik `video.txt` w edytorze tekstowym (np. Notatnik).
- Znajdź linijki odpowiadające za rozdzielczość i sprawdź, czy są ustawione poprawnie, np.:
```
"setting.defaultres" "1600"
"setting.defaultresheight" "900"
```
- Zapisz zmiany i zamknij plik.

3. **Ustawienia uruchamiania gry przez Steam**:
- Otwórz Steam.
- Przejdź do Biblioteki.
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na CS:GO i wybierz "Właściwości".
- W zakładce "Ogólne" kliknij "Ustaw opcje uruchamiania" i wpisz:
```
-w 1600 -h 900 -fullscreen
```
- Spróbuj uruchomić grę.

Jeśli nadal masz problem, napisz ponownie, a postaram się pomóc w inny sposób. Powodzenia!
 
Back
Do góry