funko fusion

Strzelanki [CS-1.6][TuT]Problem z Steam conection lost

  • Thread starter Thread starter nike sports
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
N

nike sports

Gość
Gdy grasz na jakimś serwerze i nagle wywala Cię i wyskakuje błąd? : "Steam connection lost" , to wystarczy zrobić następująco :

Na pulpicie wciskasz alt+ctrl+delete. Powinien pokazać się menadżer zadań. Przechodzisz do zakładki "Procesy" ,
szukasz obrazu "Steam.exe". Klikasz na tą pozycję Prawym przyciskiem myszy. Przechodzisz do "Ustaw Priorytet" i ustawiasz go na "Wysoki". To na tyle. Jeszcze napiszę tak w linii.


Pulpit --> alt+ctrl+delete -->"Procesy" --> "Steam.exe" (Prawym przyciskiem myszki) --> "Ustaw Priorytet" --> "Wysoki".

Można też ustawić "niski",ale w tym przypadku gra będzie się wieszać na 15 sekund po 2,3 razy na mapę .



@Zakaz Kopi@
nike , dla gamesboard
 
Re: [TuT]Problem z Steam conection lost

Mistrzu, jak steam ma problemy bo np. nie wyrabiają ich serwery, i np nie działa backpack w tf2, albo chwilowo wyłącza się lista przyjaciół, to ustawianie priorytetów NIC tutaj nie pomoże...



Takimi poradnikami raczej nie dostaniesz dzisiaj kid-moda w minecrafcie...
 
Re: [TuT]Problem z Steam conection lost

bany napisał:
Mistrzu, jak steam ma problemy bo np. nie wyrabiają ich serwery, i np nie działa backpack w tf2, albo chwilowo wyłącza się lista przyjaciół, to ustawianie priorytetów NIC tutaj nie pomoże...



Takimi poradnikami raczej nie dostaniesz dzisiaj kid-moda w minecrafcie...

Minecrafcie ?
Nie nie ....
w cs'ie
Posłuchaj mistrzu
Hmm , też to dopada innych graczy np dzisiaj mój koleżka grał w cs;a on po prostu ma już tak że zawsze mu się to wyświetla ;<
Jak skorzystał z tego nic się już nie działo to poradnik , dla takich co mają ciągle z tym problem ;<
 
Re: [TuT]Problem z Steam conection lost

Ja mam ustawiony na 'niski', szybciej mi steam działa a cs się w ogóle nie wiesza, nawet lekkiej zwiechy nie ma o_O
A kiedyś Wam pisałam, że cały czas miałam lagi przy pingu ~60
 
Re: [TuT]Problem z Steam conection lost

Dobry poradnik ale mi pomaga niski piorytet ;)
 
Re: [TuT]Problem z Steam conection lost

Wiadomość wygenerowana przez Kid Mod,a.

Ten temat został zamknięty przez: oMISIUo
Powód zamknięcia: Poradnik zaakceptowany. //Close


Z pozdrowieniami,
Administracja Działu AMXX.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry