funko fusion

Strzelanki [CS-1.6]Failed to initalize authentication

Status
Zamknięty.
D

d3v

Gość
Witam, otóż ostatnio wiele osób spotyka się z problemem, gdy po uruchomieniu Counter-Strike'a pokazuje się taki błąd :

csblad.jpg


W internecie jest to problem szeroko znany, najpopularniejszym rozwiązaniem jest usunięcie Stema, usunięcie wszystkich pozostałości po nim na dysku twardym i zainstalowanie go ponownie najlepiej w domyślnej lokalizacji czyli na dysku systemowym.

Wykonałem to jednak po paru dniach problem zaczął wracac. Poza tym jest to dośc uciążliwe szczególnie jeśli mamy wiele gier na Steamie i potem każdą musimy od nowa przerzucac na drugi dysk. Nie każdy ma też tyle miejsca na dysku systemowym aby to pomieścic.

Rozwiązanie jest dużo prostsze. Sam się troche pobawiłem i poczytałem w necie i aby pozbyc się tego problemu wystarczy wyłączyc Stema, i z katalogu X:/ProgramFiles/Steam gdzie x to litera twojego dysku lokalnego należy usunąc plik ClientRegistry.blob po czym ponownie odpalic Stema. Przeprowadzona zostanie automatyczna aktualizacja i problem zniknie ;)

Pozdrawiam.
 
Re: Pozbycie się problemu "failed to initalize authenticatio

No elegancko, takie samo rozwiązanie jest jeszcze do problemu kiedy podczas gry na steam wyrzuca z serwera z informacją coś o firewall'u :P
 
Re: Pozbycie się problemu "failed to initalize authenticatio

Wiadomość wygenerowana przez Kid Mod,a.

Ten temat został zamknięty przez: oMISIUo
Powód zamknięcia: Poradnik zaakceptowany. //Close


Z pozdrowieniami,
Administracja Działu AMXX.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry