funko fusion

Przeglądarkowe Craving of space

D

drago110

Gość
Chciałbym przedstawić państwu autorską grę przeglądarko wą. która będzie polegać na rozwijaniu własnego terytorium. W kolejnych sezonach nasze imperium będzie miało większą skalę gospodarczą. Najpierw będziemy zarządzać państwem, potem dystryktem
aż nawet będziemy gospodarować własną planetą. Cała akcja zacznie się od lat teraźniejszych gdzie stopniowo będzie wchodziła w nowe technologie,
jednocześnie konkurując z innymi użytkownikami, handlując oraz nawiązując sojusze, które będą jedną z ważniejszych aspektów tej gry.
Bardzo ważne w rozwoju naszego terytorium jest wybór technologii nad którą chcemy pracować. Jest kilka opcji do wyboru a każda technologia dzieli się na więcej opcji.
Każda z technologii ma być jak najbardziej oryginalna, posiadać swoje unikalne cechy. chciałbym aby gra była nastawiona na pracę w grupie.
Będą grupowe wyprawy po surowce, grupowe walki z wirtualnym przeciwnikiem oraz oczywiście walki o terytoria i wiele wiele więcej.
Gra jest jednak w wczesnej fazie rozwoju i potrzebuje pomocy w kontynuacji projektu. zauważyłem całkiem spore zainteresowanie
co uświadomiło mnie, że mój pomysł i wizja naszego uniwersum spodobała się i warto pracować nad tym projektem.


Dlaczego mój pomysł jest tak wyjątkowy? Ponieważ udało mi się połączyć grę z E-marketingiem. tak chodzi mi o Reklamy. Dzięki systemie Global Company. w ogromnym skrócie mówiąc, użytkownik wypełnia ankietę lub wchodzi w link a w zamian w grze dostaje kontrakt od firmy otrzymując miesięcznie wirtualną gotówkę która naprawdę dobrze zasila budżet jego państwa. Jest to jedna z opcji która jestem państwu zaoferować w ramach współpracy. zdjęcie systemu zamieszczam w drugim załączniku.

Osoby zainteresowane

https://www.facebook.com/pages/Craving- ... nref=story
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry