funko fusion

crash samp

Hiyoki

Użytkownik
podczas wpisywania jakiej kolwiek komendy na serwerze typu /privcar czy /solo wyskakuje mi crash, myślałam że to po podmiance, więc ją usunęłam i wgrałam inną, było świetnie , wpisywałam komendy i nic, po czym gra mi znowu zcrashowała przy komendzie, i teraz co sekundę tak jest... wie ktoś jak to naprawić
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z crashowaniem gry po wpisaniu komend, takich jak /privcar czy /solo. Poniżej znajdziesz kilka możliwych rozwiązań, które mogą Ci pomóc:

1. Sprawdzenie kompatybilności modów
- Upewnij się, że wszystkie mody i podmiany, które masz zainstalowane, są kompatybilne z wersją gry, której używasz. Często problemy z crashowaniem są wynikiem niekompatybilnych modyfikacji.

2. Usunięcie plików konfiguracyjnych
- Spróbuj usunąć (lub przenieść w inne miejsce) pliki konfiguracyjne gry (często znajdują się one w folderze "Dokumenty" lub wewnątrz folderu gry). Gra powinna wtedy automatycznie utworzyć nowe, domyślne pliki konfiguracyjne przy następnym uruchomieniu. To może rozwiązać problem, jeśli pliki te były uszkodzone.

3. Zainstalowanie najnowszych aktualizacji
- Upewnij się, że masz zainstalowane wszystkie najnowsze aktualizacje i łatki zarówno do gry, jak i do samych modów. Aktualizacje często naprawiają błędy, które mogą powodować crashowanie gry.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem. Daj znać, jeśli będziesz potrzebowała dalszej pomocy!
 
Back
Do góry