funko fusion

Counter Strike Global Offensive Mało fps

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem: https://www.morele.net/inventory/info/xVSbNN/
Ewentualnie GTX 1060 zamiast RX 480, ale w CS:GO obie karty będą działać podobnie. Komputer sprawi się w każdej nowoczesnej grze. Jak wejdziesz na wyższe rangi to sobie wtedy myszkę zmienisz :)

Po wpisaniu kodu promocyjnego O6A2MVKEK1 (darmowe złożenie + wysyłka) wychodzi 3943 zł.

Edit: Warto jeszcze sobie wziąć dobrą podkładkę :D https://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-mini-63005-134864/
 
Wiesz, może nie wszyscy są fanatykami tych nowszych wersji, niektórzy lubią retro :p

Ja też nie przekonałem się i nie przekonam do 8/10, wolę zostać przy 7
Trzeba było zostać przy 98 albo XP, używaniu lampy naftowej i jeżdżeniu konno. Przyzwyczaisz się w 2020 roku :D
Nie ma nic retro w używaniu przestarzałego oprogramowania. Nie wiem czemu tyle ludzi upiera się przy win7, tym bardziej że aktualizacja do 10 była za free.
 
Witam,

Jeśli chodzi o Twój problem z CS:GO na takim sprzęcie, to niestety tak, jest to dość normalne. Procesor Intel-3120m z zegarem 2.5 GHz i 4 GB RAM jest raczej słaby jak na dzisiejsze standardy gier komputerowych, zwłaszcza jeśli chodzi o gry takie jak CS:GO, które mogą być dość wymagające, jeśli chodzi o procesor i pamięć.

Oto kilka zaleceń, które mogą pomóc Ci zwiększyć liczbę klatek na sekundę (FPS):

1. Zoptymalizuj ustawienia gry:
- W opcjach graficznych CS:GO ustaw wszystko na najniższe wartości.
- Wyłącz dodatkowe efekty wizualne, takie jak cienie, antyaliasing, czy post-processing.

2. Zoptymalizuj system operacyjny:
- Upewnij się, że na Twoim komputerze nie działają żadne zbędne programy w tle.
- Wyłącz automatyczne aktualizacje i skanowanie systemu w tle, które mogą wpływać na wydajność.

3. Podkręcenie sprzętu i inne rozwiązania techniczne:
- Jeśli masz możliwość, rozważ rozbudowę pamięci RAM do co najmniej 8 GB.
- Spróbuj podkręcić procesor, jeśli jest to możliwe i bezpieczne dla Twojego sprzętu.

Jeśli mimo tych działań nadal masz niskie FPS, niestety będzie to oznaczać, że Twój sprzęt jest po prostu zbyt stary do płynnego działania CS:GO. W takim przypadku rozważ inwestycję w nowszy komputer lub laptop, który lepiej poradzi sobie z wymaganiami współczesnych gier.

Mam nadzieję, że te sugestie okażą się pomocne!
 
Back
Do góry