funko fusion

Counter Strike Global Offensive Mało fps

M

metek12342

Gość
Witam mam problem z cs go mam procesor 2.5 ghz intel-3120m 4gb ram i na niskich działa mi tylko na 21 fps czy to normalne czy nie bo ja sie zbytnio na tym nie znam ale prosze o pomoc ! W razie potrzeby w stawie screeny z fpsami
 
Tak jak myślałem. Core i3 3120M to procesor mobilny, więc jest to laptop. Niby masz grafikę GeForce 610M ale to niewiele ci pomoże, to zdecydowanie nie jest laptop do gier.
Jedyne co możesz popróbować to to, co poleciła ci inu - aktualizacja sterowników i wywalenie niepotrzebnych programów (Razer Cortex należy do jednego z nich). Dodatkowo:
- upewnij się, że w opcjach zasilania (w panelu sterowania) masz wybrany profil "Wysoka wydajność"
- w CSie ustaw wszystkie detale na niskich/off, rozdzielczość na najniższą i w ustawieniach dźwięku ustawione "Słuchawki" zamiast "Słuchawki z HRTF"

Po ostatnich aktualizacjach CSa ludzie skarżą się na mniejszą ilość FPS, więc możliwe że to jest jeden z powodów, przez który nie możesz wyciągnąć nawet 30 fps.

A, i sterowniki pobieraj tylko i wyłącznie stąd: https://www.asus.com/pl/support/
 
Dobrze dziekuje ustawiłem rodzielczośc na najnizsza wszystko na najniższe i mam ponad 60 fps dzieki
 
Aż tak dużo "brudu" nie masz, wiele to nie da ale:
- Adobe Acrobat Reader niepotrzebny, Opera już sama w sobie czyta PDFy poprawnie
- GeForce Experience na niewiele się przydaje

W gruncie rzeczy wywalić możesz też Flash Playera. YouTube tego nie potrzebuje. Chyba że masz jakieś gry online...
 
E tam ja mam win 7 tylko ustawiłem pod wydajność
xD

de7462a7602345b1ad75bff56298d36c.png


f18ce83f885e4724865cf835f3cb219f.png


Niektórzy użytkownicy tego forum nie mają tyle lat.
 
Back
Do góry