funko fusion

Coś ala Dragon Age Inkwizycja

  • Thread starter Thread starter szeju
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

szeju

Gość
Witam !

Ostatnio kupiłem sobie grę Dragon Age Inkwizycje.Problem z grą rozpoczą się już po instalacji, niestety gra mimo wymagan na stronie sklepu (2 rdzeniowy procesor) zaczeła tragicznie ciąć w menu gry nawet na bardzo niskich ustawieniach.Szukałem różnych patchów i cracków ale odpuściłem.Szukam jakiejś gry podobnej do Dragon Age Inkwizycji, nie koniecznie z druzyna gdzie sie nimi steruje ale gry gdzie sterujemy jakąś postacia magiem kimkolwiek (do wyboru) i sie nią zdobywa przedmioty i poziomy, wykonuje zadania itp.Prosiłbym żeby nikt nie podawał mi tytułów podobnych do Skyrim,Diablo czy czegoś takiego.Najlepiej jakby miała tryb Single player.Dziękuje i prosze o pomoc.
 
Hmmmmmm...
Ja tam maniakiem RPG nie jestem, ale niedawno wyszło The Darkest Dungeon. Może to cię zainteresuje. (Gimper nagrywa, więc możesz sobie oglądnąć). Tylko, że nie ma tam takich a'la questów. To normalny Dungeon Crawler.
 
Witam!

Jeśli szukasz gry podobnej do Dragon Age: Inkwizycja, a twój komputer ma problem z jej płynnym działaniem, mam dla Ciebie kilka propozycji, które mogą spełnić Twoje oczekiwania:

1. Divinity: Original Sin 2 – To gra RPG, która oferuje ogromne możliwości w zakresie rozwoju postaci i interakcji z otoczeniem. Możesz grać jako mag czy wojownik, zdobywać przedmioty i rozwijać swoją postać, a także wykonywać ciekawe i zróżnicowane zadania. Gra jest dostępna w trybie single player.

2. The Witcher 2: Assassins of Kings – Choć bardziej znany jest The Witcher 3, druga część serii również jest świetnym RPGiem, który może działać lepiej na starszych komputerach. Gra skupia się na przygodach Geralta z Rivii, który walczy z różnymi potworami i innymi przeciwnikami, wykonując różnorodne zadania.

Mam nadzieję, że te propozycje przypadną Ci do gustu. Obie gry oferują głębokie historie i bogaty świat do eksploracji, a także bardzo angażujący system rozwoju postaci.

Powodzenia i miłej zabawy!
 
Back
Do góry