funko fusion

Strzelanki CompET - nowy mod do profesjonalnej gry?

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
O tym modzie już coraz głośniej, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Poddany dość dużej krytyce graczy ET jednak idący do przodu mod wydaje się mieć pewne szanse na sukces.
W tej chwili otrzymaliśmy możliwość testowania wersji 1.1.9 na dwóch serwerach:

Wielka Brytania -
213.108.31.111:27960

Niemcy -
188.165.50.108:27966


Po spędzeniu kilku chwil na grze stwierdzam, że mod ma duże szanse na powodzenie zwłaszcza dzięki temu iż wiele rzeczy jest bądź w najbliższym czasie będzie poprawionych.
Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie ale gra wydaje się być bardzo płynna. Zapraszam do testowania i pisania opinii na ten temat.
 
Mimo tego, ze serwer stal pusty to zgadzam sie z toba co do poprawy plynnosci gry, nie wiem jak wyglada to od strony walki. Mysle, ze bedzie bardzo ciezko wybic sie temu "mlodziakowi" ponad ETpro
 
Przydaloby sie, jednak organizacja takich eventow i w dodatku na taka skale i na takim poziomie jest ogromnym wyzwaniem i nie sadze aby zawody na ETComp chociaz zblizylo sie do obecnych gigantow, choc wolalbym sie mylic bo takie przedsiewziecie wprowadziloby duzo swiezosci na scene
 
Raczej wątpię, większość sceny z tego co pamiętam rozeszła się po wydaniu COD4:MW , a biorąc pod uwagę że gra jest już trochę przestarzała, liczyłbym najpierw na nowszych graczy którzy rozreklamowali by mod ;]
 
Back
Do góry