funko fusion

Inne gry Co sądzisz o Mario ?

M

M4SHA

Gość
Dla mnie Mario to jest klasyk, wcześniejsza platformówka na Nintendo była lepsza od tych nowych wersji Mario, jest to dla mnie "poniżenie" klasycznej gry mojego dzieciństwa. Tutaj łapcie screeny:

Stary, klasyczny Mario:

Vs._Super_Mario_Bros._-_1986_-_Nintendo.jpg


Nowy, zniszczony Mario:

1381512525385-1.jpg
 
W ogóle grałeś w tego "zniszczonego" Mario czyli Super Mario 3D World? Zastanawiam się czego spodziewasz się po Mario w XXI wieku? Że Nintendo będzie wydawać ciągle gry z klasycznym stylem rozgrywki? Otóż nie, czasy się zmieniają , a i tak miliony ludzi kocha przygody Mariana w 3D. Sam aktualnie przechodzę na 100 % Super Mario 3D World na moim Wii U i uważam go za kolejny przykład tego , że Nintendo potrafi robić porządne gry. Jeżeli chcesz trochę powiewu tamtego Mario z roku 1985 to polecam serię New Super Mario Bros.
Poza tym rozumiem , że każdy ma swoje gusta i guściki , ale było by miło jakbyś wyargumentował dlaczego ten nowy Mario jest taki zły i zniszczony. ;)
 
Ja uważam, że to już przeszłość :)
Mało kto gra jeszcze w Mario :)
Mało gra nie zgodzę się z tym zobacz sobie, dość dużo osób gra w Mario 3D na wi, na tego Klasycznego Bardzo dużo//HorroR
 
Pamiętam jak byłem mały grając w Super Mario Bros 3 bałem się zawsze tych duchów w zamkach :D Dobrze się też pykało w Mario Kart 64, najlepiej w pare osób, strzelanie do siebie z muszli, podkladanie skórek od bananów, to było to :) Grałem wMario od Pegazusa do Nintendo 64, potem już sobie odpuściłem.
 
Oj było wiele fajnych tytułów na Pegasusa :) Pamiętam, że była taka gra, w której sterowało się takim mnichem i zbierało monety, które jak tylko wyskakiwały z przeciwników to można było je 'podbić' strzałem z oka. Szkoda, że nie pamiętam tytułu... :(

____________________
Tylko u nas na stronie http://remontkamila.blog.pl/ przekonaj się!
 
Mario to kurcze, klasyka. Postać ta jest częścią mojego dzieciństwa a pierwszy raz zetknąłem się z nim u mojego kumpla, który już w latach 80 maił konsolę Nintendo. Potem na niemieckim kanale oglądałem tez kreskówki heheh. A właśnie... wiecie jaka jest najprawdopodobniej najtrudniejsza na świecie gra z udziałem tego wąsacza? Znalazłem ostatnio darmową gierkę pt. Mario on Drugs. Polecam - ja w pierwszym planie zginąłem zaledwie jakieś 12 razy. Bo tu zamiast punktów zliczane są zejścia z tego świata :D
 
Myślę, że na klasycznego Mario patrzymy przez pryzmat nostalgii Tamte lata już nie wrócą. A to bardzo fajnie, że i inni, młodsi, dużo młodsi, mogą się też pobawić przy Mario. Dajmy im szansę na obcowanie z klasykiem :) Zresztą ten na Wii nie jest zły

Wejdź czym prędzej szkolenia księgowe a poznaj nasze oferty!
 
Kiedyś gdy byłem dzieckiem dosłownie, to ja komputera nie miałem ;-;
Komputer dostałem na 13 urodziny, a mam 14 lat, tyle to co to na informatyce tylko grałem w Mario pan nam mówił że możemy ściągnąć tą gre Mario klasycznego, gra mnie nie zbytnio zainteresowała. Miałem głupie dzieciństwo wiem ;p
 
Back
Do góry