funko fusion

Survival Co sądzicie o nagrywaniu Minecraft ?

T

Th3ShiBBy

Gość
Siemka ostatnim czasach jakoś mniej ludzi zaczęło nagrywać serie z minecraft, co sądzicie o nagrywaniu z minecraft nie dawno założyłem sobie kanał i kręcę serie. Czy dalej opłaca się nagrywać z minecraft ?
LINK DO KANAŁU:http://www.youtube.com/user/Th3ShiBBy/videos
 
Lepiej nagrywać inne gry niż Minecraft ponieważ na yt juz jest tyle filmikow z tej gry ze malo osob bedzie cie ogladac jak bys zaczął z innej gry nagrywac i bys mial tak z 500-750 widzow to tak a na poczatek to nie warto
 
Właśnie o to chodzi że teraz najlepiej bo np Blow ma tam 600tys subów czy tam więcej i szczerze polecam ci nagrywać
 
W tych czasach YouTube jest zalewany istnym tsunami filmów z Minecraft więc jeśli chcesz nagrywać zwykłe filmy to na pewno nie zbijesz na tym wielkiej kasy czy nie uzbierasz rzeszy fanów. Twoje filmy lub Ty muszą być wyjątkowe, rób w nich coś czego nie zrobił jeszcze nikt, prowadź film w niezwykły sposób albo wymyśl coś jeszcze innego! Wszystko zależy od Ciebie!
Powodzenia ;)
 
Ja nie mam nic przeciwko temu jak mają zamiar wybić się na mc proszę bardzo
 
Szczerze. Na YT jest już za dużo MC. I gdyby byłoby coś nowego,oryginalnego... Jednak nie - połowa kanałów to klony, by się wybić musiałbyś nagrywać na początku szału na grę, a nie teraz gdy wielu graczy odeszło, zmieniło platformę grania, czy wolą oglądać inne produkcje.

Choć z drugiej strony...
Pamiętaj o jednym. Kręć to co najbardziej lubisz. Nagrywanie serii z czegoś "bo się opłaca" szybko doprowadzi się do wypalenia youtubera. Patrzenie przez pryzmat potencjalnego zysku już daje graczowi pewną przegraną na starcie.
 
Moim zdaniem to jeśli chodzi o wybicie się to trzeba zrobić coś oryginalnego raczej na nagraniu jakiegoś filmiku z Minecraft dużo się nie osiągnie ponieważ połowa Youtuba to nagrywa. Jest to po prostu nudne.
 
Minecraft może lecieć co najwyżej w tle, jeżeli nagrywasz jakieś informacje.
Chyba, że masz jakiś oryginalny pomysł to może wypalić lecz już sama nazwa: Minecraft odstrasza starszych widzów, więc sam zadaj sobie pytanie: CZY WARTO?
 
Według mnie sporo jest materiałow na YT z Minecraft :) Oczywiście każdy może nagrywać na to na co ma ochotę .... Polecam nagrywać orginalne materiały z tej gry .... dużo np : Parkourów , pvp , reklam serwerów.
WYKAŻ SIĘ CZYMŚ ORGINALNYM!!
 
Back
Do góry