funko fusion

Sport i wyścigi Co myślicie o grze na Kinecta "Kinect Sport Season TWO"

  • Thread starter Thread starter Domin_Craft
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Domin_Craft

Gość
Według mnie ta gra jest niesamowitą rozrywką w grupach :)
Naprawdę ta gra jest bardzo przyjemna :)
Ta gra pozwala na sprawdzenie po rozgrywce ile spaliło się kalorii :)
Serdecznie polecam tą grę :)

Miłego dnia !
Domin_Craft
 
Ja gram w tą grę dość często jak do mnie przychodzą znajomi. Bardzo dobra gierka i taka śmiechowa nawet i polecam ją każdemu. Też spaliłem dużo kalorii na niej. Każdemu co przyjdzie do mnie to chciałby pograć sobie w tą gierkę bo przecież życie to jedna wielka gra hehe
 
Kalorie spalam na siłowni albo na basenie, a nie przesiadaniem się z kompa na konsolę. A w szkole to zwolnienie z WFu. "Mamo co oglądasz w tv, bo chciałem pobiegać..." Wyloguj się do życia ;)
 
Ale ktoś podsumował wyloguj się do życia hehe W zupełności się z tym zgadzam. Przecież lepiej to spalać już kalorie gdzieś biegając czy pływając. Jednak czasem taka forma rozrywki jest bardzo dobra ale nie cały czas no ludzie opamiętajcie się. Liczy się dobra zabawa ale bez przesady.
 
do życia to tak samo jak to słyszałem w kabarecie, że teraz jak jest informacja od dziewczyny na fejsie pisze, że jest w ciąży to chłopak się wylogowuje hehe Ja też grałem w tą grę ale to bardziej jako zabicie czasu tak bezproduktywnie bo jeśli chcesz spalić kalorie to polecam ale coś bardziej żywego hehe
 
Back
Do góry