funko fusion

Symulatory Co kupić za golda Minimunko

Witaj!
Co najbardziej opłaca sie kupić za gold? Co nam przyniesie zyski a co nie?
Jak najlepiej kupywać gold?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym temacie.
No dobra więc lecimy,
Zacznijmy od początku, czyli kupywanie golda, jeśli zamierzacie kupić większą sumę to radze to rozłożyć i np: zamiast 3000 golda kupić 3 razy po 1000 gdyż wtedy zwiększamy bezpieczeństwo naszych zakupów.
No więc mamy jakąś ilość golda co teraz?
Jeśli zamierzasz kupić czołg premium, to radze 5 lub 6 tier, gdyż są one najlepsze do grania i zarabiania.
Jeśli szukasz maszyny z większego poziomu to polecam is-6, może nie zarabia dużo ale przy średnim dmg da się wyjść na "czysto"
Niższych tierów niż 5 radze nie kupywać gdyż nie przynoszą zysków, a w bitwie pewnie mało nimi zrobisz.
Odradzam kupowanie srebra za gold gdyż wtedy marnujecie złoto... spokojnie powyżej 75000 przychodzi za robienie misji osobistych.
Ja najczesciej kupuje konto premium.. posiadam też czołgi premium no a wiadomo
Premium+premium czołg+dobra bitwa=duży przychód
To odemnie na tyle,mam nadzieje że podzielicie sie swoimi opiniami na temat wydawania golda w grze,
Pozdrawiam!
 
Wydawanie gold na czołg premium o tierze niższym niż VIII jest po prostu nieopłacalne. Zdecydowanie więcej kredytów dostaje się za walkę na wyższym tierze. Mówisz, że polecasz IS'a 6 - What's wrong with you? Nie wiem czym Ci ten czołg zaimponował, ponieważ jest jednym z najgorszych możliwych do zakupu czołgów na VIII tierze. Słaba penetracja, słaby pancerz, porusza się wolniej od IS'a 7. Podsumowując: zdecydowane, jednogłośne NIE.
 
Wydawanie gold na czołg premium o tierze niższym niż VIII jest po prostu nieopłacalne. Zdecydowanie więcej kredytów dostaje się za walkę na wyższym tierze. Mówisz, że polecasz IS'a 6 - What's wrong with you? Nie wiem czym Ci ten czołg zaimponował, ponieważ jest jednym z najgorszych możliwych do zakupu czołgów na VIII tierze. Słaba penetracja, słaby pancerz, porusza się wolniej od IS'a 7. Podsumowując: zdecydowane, jednogłośne NIE.
Jeśli gram is 6 to często mnie wywala na 7 i 6 na których moge zarobić. Do is 6 trzeba po prostu sie przyzwyczaić. Ja uwielbiam wszystkie czołgi "is" a tego nie mogło zabraknąć w moim garażu ;)
 
Back
Do góry