funko fusion

Strzelanki Co daje prestiż?

B

Bujny :P

Gość
[Jak wyżej]?? Nie wiem czy się opłaca brać (chociaz 80 lvl jeszcze nie mam), wiec prosze o wasze wsparcie ;) Mam nadzieje, ze nie jest platny jak w black ops'ie, ale tez nie jest dodatkową klasą jak w cs na cod mod GB..
 
fu**... Znowu ten szajs -.- Reset moze byc ale przynajmniej cos wiecej dac :/ Ale thx za odp :)
 
Nie :d Przynajmniej coś do odblokowania oprócz klas i emblematów .. Np. większy pakiet KillStrike albo coś w tym stylu .. :)
 
Ale mi nie chodzi o nowe KS tylko, że zamiast np. 3 możliwych będzie 4 ;). To nie było by zbyt dużym utrudnieniem o.o
 
Eh... Ja dostaje co chwile z predatora i nalotu, ale nie narzekam, a 19 lvl mam :D
 
Łeeee... Ale nie musi być co prestiż 1 ks... Np. co 3 :d Bo mi chodzi o to, że większość ludzi z którymi gram, wzięło 1 a teraz mam przesrane bo późno gre kupiłem i teraz mi wszyscy na 80lvl biegają :/
 
Jeżeli chodzi o COD mw3 to masz w koszarach za pkt. prestiżu do wykupienia 2x exp 2x exp z bronią, emblematy itp. pod trybem prestiżu masz Sklep Prestiżu czy jakoś tak :)

A co do KS to moim zdaniem to jest niepotrzebne...
Bierzesz pakiet Szturmu i Atut Bezkompromisowy Pro
Ustawiasz
Losowy Zrzut -> 3 kille
Predator -> 4 kille
Nalot Precyzyjny -> 5 killi

z zrzutów ja często mam drony szturmowe i predatory więc i tak jest sieka nie ma po co next ustawiać :P
 
Duchu, to był akurat przykład, taki na szybkiego.. A przy okazji, też mam taki KS ^^ A ten 2x exp to ma być za kase ta?
 
Nie chce robić nowego tematu więc zapytam tutaj:

Jeżeli nabiję 80lvl i wejdę w tryb prestiżu to zresetują mi się wszystkie bronie ??
Jeżeli tak to czy będzie się to działo przy każdym nabiciu lvl prestiżu czy tylko na początku ??
Np. na 6 poziomie prestiżu z 1lvlem będę mieć wszystkie bronie czy tylko te 1lvlowe ??
I co z własnymi klasami ?? resetują się czy jaki kij ??
 
Mysle ze dzialo to tak samo jak na naszym COD, czyli resetuje sie wszystko - bronie, klasy (same klasy zostaja ale bronie raczej nie).
 
Back
Do góry