funko fusion

Survival ClanBase Minecraft 3on3?

131585348413.Epic_Face_Palm.jpg
 
Ashuan napisał:
CS- słaby wybór, monotonna gra, bez celu i sensu.

Sam jesteś bez sensu, tak mówia zawsze osoby które po dupie dostają w CS :D Mało jest tak skillowych gier jak CS
 
Ashuan napisał:
CS- słaby wybór, monotonna gra, bez celu i sensu.

To zależy od moda, na którym grasz. FFA mi się już dawno znudziło. Poza tym w csie jest znacznie mniej gimbusiarni niż w mc.
 
bo przeszły na mc :D dlatego scena CS podupada :D
@d3v ja szanują Twoją postawę ale dla mnie CS jest nudny (fakt, grałam kilka razy i dostawałam po dupie :). Wkurza mnie to, że postacie przesuwają sie po mapie a nie chodzą :p no i to ze mozna kogos zabic z drugiego konca mapy :D
 
@up2
Jeśli grasz na swoich serwerach tylko dla ludzi których znasz to nie ma tego problemu.

Z resztą co wy macie do MC, nie chcę go jakoś bardzo bronić, ale to gra jak każda inna. W CS "ślizgasz" się postacią i cele się nie zmieniają wcale. W COD jest już więcej urozmaiceń, ale też głównie chodzi o to by tłuc przeciwników. A w Minecraft? Możesz i tłuc się z ludźmi, i tworzyć budowle, i chociażby chodzić po świecie rozmawiając sobie spokojnie na Skype czy TS. Pewnie powiecie, że w innych grach też tak można, ale co z tego jak nie możesz robić co chcesz i nie masz tak naprawdę nieograniczonego świata :)
 
Większość opinii niestety została mocno wsparta działalnością najmniej rozgarniętych graczy, których z kolei jest więcej od tych czerpiących "zdrową" przyjemność z grania. Sam minecraft jest z pewnością grą ciekawą ale nie na tyle, żeby jej poświęcać całe życie ;P.
 
Back
Do góry