Ciekawe MMORPG

  • Thread starter Thread starter Atriyu
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Atriyu

Gość
Jak w temacie...
Poszukuję ciekawego fantasy MMORPG, najlepiej w stylu Aiona bądź Tery, lecz z nieco mniejszymi wymaganiami (W Aionie bardziej w postaci miejsca, więc jeżeli ktoś zna dobry sposób na zwiększenie pojemności dysku; prosiłabym o napisanie... Tak... Przy okazji.).
Mój sprzęt;
System operacyjny: Windows Vista
RAM: 1,5GB
Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3400 @ 2.16GHz x2 ~2167MHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8200M G
Dysk posiadam tylko jeden.

Wolnego miejsca na dysku mam aktualnie około 50GB, a nie mam już czego usuwać, więc najlepiej, by mieściła się w zakresie 30GB. Zaznaczę, że w World od Warcraft już grałam...
Z góry dziękuję za pomoc i propozycje.
 
Polecam Rifta. Bardzo przyjemny RPG, miło upływa czas nim. Jeśli lubisz WoW'a, to Rifta też polubisz.
 
Szukając gier MMORPG, które pasują do Twoich wymagań, znalazłem kilka godnych uwagi tytułów:

1. Runes of Magic. Gra ta jest dosyć podobna do World of Warcraft pod względem mechaniki i rozgrywki, ale różni się fabułą i światem gry. Zajmuje około 15GB miejsca na dysku.

2. Rappelz. Ta gra oferuje trzy różne rasy do wyboru i wiele opcji dostosowania postaci. Zajmuje około 6GB miejsca na dysku.

3. Last Chaos. To jest bardziej klasyczna gra MMORPG, która oferuje dużą ilość klas, a jej rozmiar na dysku to około 3GB.

Wszystkie te gry mają dosyć niskie wymagania sprzętowe, więc powinny działać bez problemów na Twoim komputerze. Należy jednak pamiętać, że możliwe jest, iż morzesz doświadczyć nieco gorszej wydajności w porównaniu do graczy z nowocześniejszym sprzętem. Wszystko zależy od konkretnej gry i jej optymalizacji.

Jeżeli chodzi o zwiększenie miejsca na dysku, najprostszym rozwiązaniem jest zakup zewnętrznego dysku twardego lub pendrive'a o dużej pojemności. Możesz na nim przechowywać gry, które aktualnie nie grasz, a pamięć komputera przeznaczyć tylko na te, w które aktualnie grasz. Inne rozwiązania mogą obejmować czyszczenie komputera z niepotrzebnych plików za pomocą programów do optymalizacji, takich jak CCleaner, lub zastosowanie kompresji dysku.
 
Back
Do góry