funko fusion

Survival Chińszczyzna? Czyli podróbki Minecraft!

Jak dobrze wiecie gra Minecraft ma do tej pory duże zainteresowanie u nastolatków,a nawet dorosłych ludzi.
Wiele firm podchwyciło sukces Mojang i na wzór Minecraft chciało stworzyć swoje gry, tak aby zdobyć fanów.
W tym temacie pokaże 2 podróbki gry, trochę je opiszę :D

Pierwsza podróbka Minecraft którą chcę wam pokazać to BLOCK STORY

Nazwa gry różni się od oryginalnej, ale jeśli chodzi o samo granie to nie zaskakuje ona pozytywnie niczym ciekawym. Ma słabą grafikę, mechanikę nie mówiąc już o animacjach(a raczej ich braku).
Nie wygodny interfejs też nie zwala z nóg. Nie można zapominać że jest to gra przeglądarkowa co również daje minus grze. Jedyny plus tej gry to ładny wygląd pod wodą.


Kolejna podróbka to MINE BLOCKS

Gra już na sam start daje nam kopa, długie generowanie świata nie jest niczym przyjemnym, a potem już tylko ból i cierpienie. Gierka jest 2D co akurat w tej postaci może być uciążliwe.
Mamy również często występujące lagi, i zcinki coo tak samo denerwuje.
Można powiedzieć że sam interfejs jest dosyć podobny do orginału, i wyglądem jest lepszy od poprzedniej gry.



To na tyle w tym temacie! Mam nadzieję że się spodobał ;)
Mogę od razu powiedzieć że kolejny temat będzie związany z podróbkami Minecrafta PE :)
Pozdrawiam i do usłyszenia :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Minecraft osiągnął taki sukces że, inne podobne gry nie osiągną takiego samego sukcesu jaki osiągnął Minecraft. Gry takie sobie, nie przebiją minecraft'a ;)
 
Back
Do góry