funko fusion

MOBA Cheaty w LoLu

Status
Zamknięty.

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Przeglądam sobie różne grupy oraz fora dyskusyjne... natknąłem się na kilka tematów związanych z cheatami do LoLa. Do niedawna wydawało mi się, że w LoLu cheatów nie ma lub jeśli nawet są to nie sprawiają aż tak dużego problemu. Wiem, że się myliłem.
Problem jaki widzę to brak sensownej reakcji RIOT na wychodzące programiki/skrypty. Reportowanie w grze jak wiadomo większego sensu nie ma, bo nawet jeśli dostanie gość bana to i tak po naszym meczu.
Nagłośnienie przez społeczność akcji z tzw. BOL'em moim zdaniem spowodowało jeszcze większe zainteresowanie cheatem jak i jego rozprzestrzenienie się...
Jakie macie przemyślenia na ten temat?
 
Przemyślenie proste: defensywny lejning, potem focus na typa z BoL'em i gra wygrana ;) Zdarzyło mi się grać na typki z BoL'em i mimo bota do skillshotów, to zawsze są gówna z brąza wylevelowane do wysokiego srebra, max niskiego golda i nie mają elementarnego pojęcia chociażby o pozycjonowaniu tak żeby ten bot po lane phase się do czegokolwiek przydał, więc padają w sekundę w tf. Więc o ile inne lejny nie dostaną hard w dupę to nie powinno być tak trudno.
A co do sposobu na blokowanie tego typu skryptów to tylko i wyłącznie kwestia rito i tego czy będzie im się opłacać walczyć z tym czy nie.
 
Udało Ci się trafić na faktycznie głupich graczy, którzy zamiast skilla mają bola. Problem w tym jeśli ktoś bardziej ogarnięty się wspomaga takimi rzeczami i umie z nich dobrze korzystać. Nawet w przypadku używania cheatów przez kompletnych debili to Riot powinien zacząć reagować. Często to są skrypty dostępne po wpisaniu jednego hasła w google... dla ich programistów czy kogo tam od takich spraw mają to przecież pikuś.
 
Głupich nie głupich, jak ktoś ma na cassio staty 34w 1l i kda w pobliżu 30 to do tamtej pory wielu mądrych nie spotkał. ;)
Póki dotyczy to tylko małej grupy low-tierowych graczy będą mieć to w poważaniu. Dbanie o E-sportowy wizerunek ważniejsze i dostarczające więcej nowych graczy niż przez BoL'a z LoL'em kończących. Profit.
Może w następnym sezonie przy okazji nowego klienta, mapki etc wprowadzą jakieś zabezpieczenie przed skryptami. Wcześniej na pewno nie.
 
Grając od początku, czyli przez jakieś 3 lata nie napotkałem żadnego gracza z cheatem, ale głośno to było za sprawą niejakiego NitroZyniaka, który jest dosyć znanym Youtuberem. To wszystko przez niego się nagłośniło jak Dis (którego też pewnie znacie :D) przyłapał go na cheatowaniu i zgłosił sprawę do RIOT'u. Koleś dostał bana, a później wielka drama na YT. Jak ktoś nie widział to można obejrzeć i zobaczyć o co poszło dokładniej. W skrócie o hajs, który włożył Nitro w swoje konto, bo to, że grał na BOL'u jest oczywiste i udowodnione.

Może na niskich tierach w to grają, ale w diamencie czy challengerze rzadkość i wątpię, że ktoś by ryzykował banem, bo to jest już perma ban jak zostaje udowodnione. Mi szkoda konta, które się wbija do 30lvl, a co dopiero takiego z diamentu.
RIOT nic nie robi, bo jak na razie jest to mało szkodliwe dla samej społeczności. Przyjdą cheaterzy, przyjdą zabezpieczenia. A co do samej opinii to oczywiste, że tacy "gracze" powinni mieć zbanowane IP, żeby nie robić nowych kont i wykluczeni całkowicie ze społeczności LOL'a. O ile wiem to jest raczej mało możliwe, a nawet jeśliby to RIOT nie chciałby stracić wielu graczy. Co jak co, ale pewnie połowa cheaterów pochodzi z Polski.
 
Arces na bank masz kogoś z BoLem xd No chyba, że usunąłeś naszych wspólnych znajomych. Kumpel od zera wbił do diamentu grając tylko na Cassio z Bolem. Od 3 miechów z niego korzysta. Ogólnie nie tylko, że RIOT nie banuje. ale także nic nie robi. Nie można komuś udowodnić tego (brak coś w stylu VAC2, brak oficjalnych nagrań które można oceniać). Nowy klient nic nie da.
 
Losdamiano ze znajomych? Hmmm, wszyscy out :D Przeniosłem się na Westa, więc BOL to nie u mnie, przynajmniej nie spotkałem tak jak pisałem wcześniej.
Gra na cheatach = być gorszym noobem niż brąz, a do tego jak ktoś jeszcze przegrywa grę to już w ogóle zero mózgu.
 
Matti a wiesz co ja jeszcze znalazłem do LoL'a ?
LoLDropper - jest to program w , którym wpisujesz swoje ip i port i wywala maszynę na której odgrywa się aktualnie Twój mecz najczęściej jest to stosowane w rankedach , jeśli przegrywamy to to stosujemy ;) .
Niestety jest to płatne i b. drogie , darmowe tego programy nie działają.
 
Gdyby to był tylko BOL. Dość niedawno wyszedł nowy w pełni DARMOWY cheat(jak wiadomo w bolu jest vip) i podobno działa nawet lepiej niż bol na vipie. Więc jest tylko gorzej, jeśli rito tego nie opanuje to będzie kiepsko.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry