funko fusion

Strzelanki Call of Duty znowu w przyszłości?

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Jeśli wierzyć plotkom to najnowszy CoD znowu zaserwuje nam przyszłościowy rodzaj wojny.
Co sądzicie o szalonym pędzie Activision? Nie zagalopowali się już za bardzo? Tak drastyczne oderwanie się od korzeni serii chyba na dłuższą metę nie wypali (?)
 
No ciekawe w ktora przyszlosc teraz pojda jest cos jeszcze gdzie nie byli ? :D
A jesli dalej ida tym kierunkiem to znaczy ze im sie oplaca :D Chociaz wszyscy placza ze to nie jest gra e-sportowa i nie powinno jej byc na scenie :(
Zombie bylo, latanie, skakanie po scianach jakies kombinezony i nie wiadomo co. Ciekawe co teraz wymysla, moze dojda jakies promy statki latajace jak w Halo :eek:
 
Nigdy nie grałem w CoDa, ale szczerze przyszłość, zmyślne bronie itp. pozwala popisać się wyobraźnią twórców, ale nie wypali na dłuższą metę imo. Ludzie lubią mieć odwołanie przynajmniej do części map, przedmiotów w grach.
 
Twórcy CoDa mają jak na talerzu wystawione co gracze najbardziej chcą od serii ale po prostu ich olewają "wysysając" kasiorę z naszych portfeli. Sam zbierałem CoDy jak głupi i skończyło się na Armored Warfare kiedy zrozumiałem, że twórcy chamsko nastawiają się na profit. No cóż... biznes.

Ale i tak nie zmienia faktu, że "MLG American Kids" będą masowo kupować nowe kopię CoDa.

Cod od bardzo dawna się skończył ale żeby w taki sposób dobijać markę jak i graczy to dla mnie lekka przesada.
 
Back
Do góry