funko fusion

Strzelanki Call of Duty powoli upada

D

Dodatek

Gość
Call of Duty: Black Ops 2 zarobiło okrągły miliard zielonych dolarów w równo piętnaście dni. Można by rzecz, iż to całkiem dobry wynik. Ba, na pewno dobry wynik tylko czy aby liczby podobają się teraz użytkownikom. Najnowszy dodatek CoDa sprzedał 7.4 miliona sztuk natomiast Modern Warfare 3, w tym samym czasie sprzedał 8.8 miliona sztuk. Patrząc na recenzje obydwu dodatków, również można dostrzec niewielką przewagę MW3.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jest grupa fanatyków serii która kupi każdą nową część. Nawet jeśli po miesiącu wracają do starych dobrych codów.

Najnowszy dodatek CoDa sprzedał 7.4 miliona sztuk natomiast Modern Warfare 3, w tym samym czasie sprzedał 8.8 miliona sztuk.
Ilość sprzedanych dodatków nie świadczy o całej grze.
A dopóki każdy nowy CoD będzie zarabiał 500 milionów dolarów w 24 godziny - mam na myśli premierę - to co rok będziemy mogli prosić mikołaja o nowego coda pod choinkę.
 
Od mw2 praktycznie niczego nie zmieniają :) wszystko na jedno kopyto, no może z małymi dodatkami. Mało się orobią, dużo zarobią. Są ludzie, którzy tak czy siak kupią nową wersję coda jak już wcześniej było wspomniane, więc z tym upadkiem byłbym powściągliwy.
 
zużyta :P dokładnie ja już od mw 2 Coda nie tykam ile mozna grac w te same modyfikacje praktycznie tej samej gry..
 
Patrząc na tłum grających w FourDeltaOne nie mogę stwierdzić że cod upada, Black Ops 2 nie wpadł w moje gusta dlatego zostanę przy Modern Warfare i Codzie 2 :)
 
Wg. mnie... faktycznie "Ten" stary CoD upadł. Jednie MW3 spisało się na medal. Co dziwnę więcej graczy gra w MW3 (mówie o PS3) Niż wyżej wymienionego BO2.
 
Dużo osób gra w Ghosta. To prawda lecz nie na zwykłym multi typu TDM . Tylko na trybie koorperacji. Wg. mnie u "konsolowców" najlepiej wypada właśnie MW3.
 
Back
Do góry