funko fusion

Strzelanki Call Of Duty : Black Ops 3 DLC

V

Venuto

Gość
Witam

Zacznę od tego, że jestem kompletnie zielony w temacie gier ale do rzeczy. Od dłuższego czasu jest plotka o powstaniu nowej konsoli PS4 Neo i okazała się prawdziwa, także czekam na nowy sprzęt i zamierzam kupić parę gierek między innymi Call of Duty : Black ops 3 , grę kupuję głównie dla trybu Zombie i tu jest moje pytanie w ostatnim czasie doszły 2 nowe DLC ( Awakening i Eclipse ) lecz nigdzie nie widzę aby takie DLC można było zakupić w internecie, poza Hardened Edition ( The Giant zombie ) w której te DLC się nie znajdują a bynajmniej nie ma nic o tym napisane na stronie gdzie można zakupić ową grę. Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym DLC i jak je zdobyć? Proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
 
Chodzi ci o DLCki na PS4? Powinny być na Playstation Store albo zapewne jak wejdziesz do trybu multiplayer lub zombie to wyświetli Ci się reklama w stylu "Nowy dodatek już wyszedł! Zakup już teraz!" czy coś takiego.
Jeżeli nie ma no to cóż... albo coś poszło nie tak ze strony Activision. Trudno powiedzieć.
 
Back
Do góry