funko fusion

Strzelanki Call of Duty Black Ops 2 już potwierdzone

Cieszyć się nie ma z czego. Bo i tak będzie kosztować 250 na premierze ;>. Czyli zagram co najbliżej za jakiś rok?
 
E no za jakiś rok ogłoszą kolejną część ;P.
Moim zdaniem jeżeli ludzie odrobinę dorośli od ostatniej premiery CoD będziemy mieli do czynienia z dużo mniejszą sprzedażą tej gry.
Z tym tylko, że opieram swoje myślenie na tym, że faktycznie z ludźmi jest lepiej a wiemy jak to jest :D
 
Oprócz waszego artykułu napomknąłem się gdzieś na trailera tej gry. Jeśli chodzi o realia i klimat to wygląda zajebiście, ale tak na dobrą sprawę, to tej gry nawet mi się nie będzie chciało piracić, a co dopiero ją kupić, bo po co? Dla 4 godzin single playera? Bah...
 
Niestety CoD doczekał się czasów, kiedy leci wyłącznie na kasę - jakość jest marna. W kolejnych częściach widzimy praktycznie to samo, single player robiony na "odwal się", gierka przeznaczona głównie do multiplayera. Pierwsza część BO praktycznie niczym (oprócz map, chociaż i te można sobie sprawić kupująć DLC) się nie różniła od MW2. No może jedyny plus, to serwery dedykowane w multiplayerze, ale to jest mało ważne. Nie zaskoczyli mnie kompletnie niczym, więc tego można też się spodziewać po drugiej częśći BO.
 
Back
Do góry