funko fusion

Strzelanki Call Of duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo, po raz pierwszy tworzona samodzielnie przez studio Sledgehammer Games, założone przez byłych pracowników Visceral Games (zespół odpowiedzialny za horror sci-fi Dead Space). Akcja strzelanki przeniesie nas w przyszłość, do roku 2054. Gracz wcieli się w członka oddziału wojskowego, działającego na usługach ATLAS Corporation. Jedną z największych nowinek będzie wykorzystywanie przez żołnierzy modyfikowalnych egzoszkieletów, zapewniających większą siłę oraz sprawność bojową. Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Ukazała się ona miesiąc temu także można już pobrać.
Call_of_Duty_Advanced_Warfare_cover.jpg
 
Matti napisał:
@Istvan uznaję to jako prowokację dla fanboyów BF'a :D
Kurcze AW to dla mnie zmieszanie Titanfalla z Crysisem... dlaczego nie wracają korzeni i nie zrobią czegoś w IIWŚ? W takim klimacie powstawały najlepsze skillowe fpsy typu CoD1,2 czy nawet ET.

Poczułem się sprowokowany :D Jak dla mnie wybieganie w takie futurystyczne klimaty to dosyć słaba opcja. CoD 1 i 2 kiedy wyszły były naprawdę porządnymi tytułami, później jakoś bardziej przekonał mnie do siebie BF :D
 
Gdzieś właśnie słyszałem że nastepna gra pod znakiem CoD ma być osadzona w II WŚ i ja na to czekam właśnie. Mi się już za bardzo przejadła ta noworzytność , a brakuje gier z II WŚ.
 
Jak dla mnie gra jest hitem, ale nie ze względu na wszystkie elementy. Powinienem raczej powiedzieć odwrotnie, że gra ma świetne elementy i sama jest orginalna ze wzgłędu na odczucia jakie jej towarzyszą. Dawno nie grałem w tak spokojną/strzelankę. Jest mnóstwo akcji ale jest ona tak ztonowana, że nie gubimy się nigdzie po drodze. Napewno dużym plusem są postacie które w niej występują... u wszystkich zadbano o profesjonalizm i napewno można je polubić, ma to szczególne znaczenie w takich grach jakimi są fpsy ze względu na to że nie wpadamy w bezdenną studnie w której chodzi tylko o to by biec do przodu i strzelać. Ogromny nacisk postawiono na to by było wiele innowacji, nie tylko jeden czy dwa nowe elementy wokół których skupił by się marketing, ale naprawdę wiele nowinek. W sumie przejście fabuły na poziomie Hardened zajeło mi dwa dni, więc jak zawsze można narzekać na to że było zbyt krótko. Dodał bym jeszcze jakiś wątek poboczny. W AW mamy jeden główny który cały czas popychamy do przodu, z właściwie jednym zwrotem akcji kilka misji przed końcem. Ogólnie gra bardzo mi się podobała, nie miałem ochoty od niej odejść więc nie mogę powiedzieć ze nie.
 
Jedyna gra z 2 wojny światowej to jedynie była nie dawno enemy front dodatkowo osadzone w Polsce. A tak to czekam na Cod World at War 2. I stare nazi zombiaczki.
 
Gra jest jedną z fajniejszych w jakie grałem i jakie widziałem. Klimat w sumie mi odpowiada, ale jakiegoś wybitnego bum też nie ma z drugiej strony. Tak jak to ktoś określił " Taki trochę inny Crysis " ;)

Blog http://www.frelich.e-blogi.pl/ - nowa odsłona.
 
Musze powiedzieć, że to wydanie CoD, pierwszy raz od czasów MW2 mi się podoba. Ograniczyli tu rolę pełnienia roli "Rambo" oraz monotonnego parcia naprzód i naliczania headshot'ów. Bardzo mi się też podoba opcja ulepszania swoich umiejętności (oczywista sprawa oprócz multi), która jest ogromnym posunięciem naprzód.
 
Back
Do góry