funko fusion

Strzelanki Call of Duty Advanced Warfare/warto czy nie?

D

Diaxon

Gość
Witam
Dziś wam powiem czy warto kupić Call of Duty Advanced Warfare.
Moim zdaniem warto, obejrzałem kilka filmików na YouTube i bardzo gra jest ciekawa, fajne klatki filmowe itd. To niby taka przyszłość że to się nigdy nie stanie, te urządzenia... Ale nie do końca, wojsko pracowało już nad takimi rzeczami, a CoD wzięło od wojska te egzo-szkielety itp. Więc te drony i inne to nie taka przyszłość która się nigdy nie zdarzy. Ale to się zobaczy czy dadzą radę zrobić takie gadżety. Choć większość z was tak myśli lub myślało że to nie możliwe a jednak :) skąd mam te informacje że wojsko próbuje coś takiego zrobić ?
Nieważne
Nie interesujcie się tym
Polecam
I gorąco pozdrawiam
Diaxon
 
Te info masz bo czytasz wiadomości na bieżąco i oglądałeś recenzje tej gry.
;)
 
Lol, nie no serio?! Ty to na poważnie pisałeś? Co ty chłopie możesz wiedzieć o grze, jak w nią nie grałeś? :)
Wojsko wiele rzeczy próbowało zrobić i później dochodziło do takich "incydentów" jak w Rosswell xD
 
Polecam poczytac ksiazki Tom'a Clancy'ego, jesli interesuja Cie ciekawostki technologiczne powiazane z wojskiem, moze poprawi to rowniez forme Twojej wypowiedzi, ktora jest dosc chaotyczna.

Dzieki ;)
 
Arabek i to wystarczy żeby polecić ;)
Piotru mogę wiedzieć, ponieważ wiele czytam i oglądam o Call of Duty :) gram od dziecka w to, więc wiesz.
A To napisałem, ponieważ wiele z was mówi że to za nowoczesne itp, ale to nie prawda, super gra z dobrą grafiką.
 
Odkopuję trochę temat. Jednak co to pytania to naprawdę warto. Grałem w to trochę mi się podobało choć na początku trochę mnie odrzucało jednak się przemogłem i później całkiem dawałem radę i nie było tak źle.

Nie bądź chytrus, zerknij do mnie - http://zakupowswiat.yolasite.com/. Zapraszam!
 
Temat trochę stary ale jeszcze widzę, że jest. Się pytam bardziej doświadczonych czy tak naprawdę warto kupić tego Calla? Bo sam nie wiem a mam trochę więcej kasy i w sumie bym zaryzykował i kupił coś fajnego. Tutaj takie opinie są dość pomieszane i już sam nie wiem.
 
Jak tutaj masz dylemat właśnie taki jak większość ,,gamerów'' to powiem Ci warto kupić tą grę. Ponieważ w trybie multi można się niesamowicie wkręcić, zresztą jak już kupisz to sam się przekonasz o czym mówię :) Singla przejdziesz stosunkowo szybko ale w multi można nawet grać bardzo długo i się nie nudzi
 
Back
Do góry