funko fusion

Przeglądarkowe Cage Fight - Polska gra przeglądarkowa o tem. mma,mt,bj,itp.

  • Thread starter Thread starter Ruper
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

Ruper

Gość
Konfrontacje sztuk walki są tym, co najbardziej fascynuje adeptów walki wręcz na wszystkich szerokościach i długościach geograficznych - formułą walki z minimalnymi ograniczeniami.

CageFight jest rewolucją w świecie sztuk walk i gier internetowych. Teraz każdy może się sprawdzić, nie martwiąc się o własną twarz.

Z góry uprzedzam, że niniejszy post ma na celu zachęcenie do rozwoju CageFight, graczy jest mnóstwo i planowane jest otworzenie kolejnego 4 servera, dlatego każdy kto zacznie grać już teraz ma ogromną szansę na przyjemną zabawę :)

Ja sam osobiście jestem już weteranem jak i jednym z Administratorów tej gry, także jedyne czego pragnę to stałego rozwoju, a jesteśmy na dobrej drodze :)

Priorytetem jest zdobywanie umiejętności poprzez wygrywanie walk w federacjach, pojawia się także ranking objawień za który otrzymujemy realne nagrody, ranking klubowy gdzie mierzą się najlepsze kluby, ranking sumy umiejętności dla największych potęg i ranking federacji kolejno od 7 do 1 [najlepsza] w których zawodnicy walczą o mistrza. Mamy wpływ także na zadowolenie naszego zadownika, poprzez kupna odpowiednich nieruchomości, samochodów, biżuterii, tatuaży.. Możemy ustawić sobie swój własny wygląd postaci, wraz z doborem odzieży sportowej.. Zapomniał bym o najważniejszym.. mamy do wyboru kilka stylów walki a są to popularne MuyThai któego aktualnie sam ja używam.. Boks, Kicxboxing, Zapasy, Teakwondo, Karate, BJJ. Także jak widzicie, mamy w czym wybierać :) Myślę, że na tym poprzestanę, o wieeeele więcej informacji dowiecie się w trakcie czytania poniższego forum, w praktyce oraz gdyby ktoś chciał, może do Mnie napisać na s3 ID: 77 (Ruper). Warto spróbować, to nic nie kosztuję :)

To tak, poniżej wysyłam odnośnik na forum do odpowiedniego działu, gdzie dowiecie się wszystkich podstawowych rzeczy - jest to bardzo proste, dlatego zaledwie 15 min wystarczy by zapoznać się z grą :)

A oto pierwszy z odnośników do Poradników: http://forum.cagefight.pl/viewforum.php?f=9

Poniżej kolejny odnośnik tym razem do rejestracji, która trwa zaledwie minutę: http://s3.cagefight.pl/zaproszenie/77/

Wysyłam link do rejestarcji z Mojego profilu gdyż niesie to ze sobą jeden przywilej jakim jest zdobycie punktu premium, oczywiście każdy kto zarejestruję się z Mojego powyższego linku może liczyć na Moją pomoc :)
 
Back
Do góry