funko fusion

Przeglądarkowe Bubble.am

Grałeś kiedyś/Zagrasz w bubble.am?


  • Total voters
    12
S

Speedy123

Gość
Cześć!
Otóż dosyć niedawno wyszła nowa gra przeglądarkowa podobna a raczej identyczna do gry który w ostatnich miesiącach robiła wielką furorę... Jest to polskie agar.io czyli bubble.am
Jeżeli jeszcze nie wiecie czym jest bubble.am lub agar.io to po przeczytaniu tego posta będziesz wiedział!
* Gra bubble.am polega na tym samym co agar.io
* Chodzi w niej o to aby być największą kulą na serwerze
* Na początku rodzimy się bardzo bardzo mali i aby urosnąć musimy jeść "plankton" czyli malutkie kulki bo których zjedzeniu dostajemy 1 "masy"
gdy już nazbieramy troszkę tego planktonu możemy już zająć się innymi graczami...
* Jeżeli chcesz "spróbować" zawrzeć sojusz z innym graczem naciśnij w jego kierunku "W" Wtedy dasz mu kawałek swojej części "12 masy"
* Jeżeli jesteś myślę przynajmniej 3 razy większy od swojego przeciwnika możesz go zjeść poprzez rozdzielenie się spacją (Po pewnym czasie twoje 2 kulki złączą się)
* W prawym górnym rogu mamy tabelę 10 najlepszych graczy na serwerze... jeżeli do niej trafisz to u ciebie będzię podświetlany twój nick na czerwono
* Mamy także na mapie pułapki... są to zielone kulki które mają 100 masy... jeżeli masz poniżej 100 masy to jak w nie wejdzie to ci się nic nie stanie ale jeżeli wejdziesz w "minę" a masz np. 200 masy to zostaniesz rozdzielony na bardzo dużą ilość części
* Dając minom troszkę swojej masy możemy je wystrzelić w przeciwnika
* Są tam różnorakie grupy np. Od gimpera Hajsownicy [$] Od reziego #RZCW Ode mnie #FB lub #PM xD
od serwerów GB #GB :D I jeszcze długo by wymieniać :D Często gram w tą grę np. z Sowek1337, GolPer oraz diwad2304 często podbijamy całe bubble :D
Grę wam bardzo polecam... zachęcam was żebyście sobie pograli ;)
I to by było na tyle dziękuję za uwage
Pozdrawiam
MrSpeed_PL ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć!
Otóż dosyć niedawno wyszła nowa gra przeglądarkowa podobna a raczej identyczna do gry który w ostatnich miesiącach robiła wielką furorę... Jest to polskie agar.io czyli bubble.am
Jeżeli jeszcze nie wiecie czym jest bubble.am lub agar.io to po przeczytaniu tego posta będziesz wiedział!
* Gra bubble.am polega na tym samym co agar.io
* Chodzi w niej o to aby być największą kulą na serwerze
* Na początku rodzimy się bardzo bardzo mali i aby urosnąć musimy jeść "plankton" czyli malutkie kulki bo których zjedzeniu dostajemy 1 "masy"
gdy już nazbieramy troszkę tego planktonu możemy już zająć się innymi graczami...
* Jeżeli chcesz "spróbować" zawrzeć sojusz z innym graczem naciśnij w jego kierunku "W" Wtedy dasz mu kawałek swojej części "12 masy"
* Jeżeli jesteś myślę przynajmniej 3 razy większy od swojego przeciwnika możesz go zjeść poprzez rozdzielenie się spacją (Po pewnym czasie twoje 2 kulki złączą się)
* W prawym górnym rogu mamy tabelę 10 najlepszych graczy na serwerze... jeżeli do niej trafisz to u ciebie będzię podświetlany twój nick na czerwono
* Mamy także na mapie pułapki... są to zielone kulki które mają 100 masy... jeżeli masz poniżej 100 masy to jak w nie wejdzie to ci się nic nie stanie ale jeżeli wejdziesz w "minę" a masz np. 200 masy to zostaniesz rozdzielony na bardzo dużą ilość części
* Dając minom troszkę swojej masy możemy je wystrzelić w przeciwnika
* Są tam różnorakie grupy np. Od gimpera Hajsownicy [$] Od reziego #RZCW Ode mnie #FB lub #PM xD
od serwerów GB #GB :D I jeszcze długo by wymieniać :D Często gram w tą grę np. z Sowek1337, GolPer oraz diwad2304 często podbijamy całe bubble :D
Grę wam bardzo polecam... zachęcam was żebyście sobie pograli ;)
I to by było na tyle dziękuję za uwage
Pozdrawiam
MrSpeed_PL ;)
przepisałeś to z internetu
 
Dzień dobry! Z góry pikaKnight napisał o BTC, chodzi mi oto że wygrałem tam 500qBTC, wszystko zrobiłem jak się mówi, i już drugi dzień czekam, a mi nic nie przyszło, chociaż tam mówiono że BTC przyjdzie w ciągu 48 h, ale ich jeszcze niema. Może mi ktoś pomóc????
 
kolego. trochę w tym siedzę. i po pierwsze nie trzeba grać godziny dla 45 gr.. ja to w 3-5 minut zarabiam.. na godzinę to ja przynajmniej 5 zl mam.. ale niestety od 10 dni bubble nie przelewa btc do portfela. moi kumple i ja nie wiemy co się stało. może awaria, możliwe że właściciel gry usunął taka opcje ponieważ nikt nie kupował pkt są SMS.. tylko jeszcze na tym zarabiali. nie wiem.. a już tak dobrze mi szlo .. ale 340 zł zarobiłem.
myślę że pomogłem
 
Gram w buble 3 miesiące ale ostatnio mam błąd bo nie mogę do żadnego otwartego klanu dołączyć bug gry czy co?
 
Back
Do góry