funko fusion

Inne gry Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'a

  • Thread starter Thread starter K4tuna
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

K4tuna

Gość
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=CgP927xLcv0&lc=xtG9G1Rh89atJPq9RP-1gl7AtCQ8ELt1HLxiR9d3lsw&context=G2369419FAAAAAAAABAA&feature=g-all-c[/youtube2]

http://www.brick-force.com/ - Oficjalna strona gry

Ja jeszcze nie miałem okazji pograć. Nie wiem ile, ale trochę trzeba poczekać aż będziemy mogli się zalogować. Klucze rozdają na większości stron o grach. Np na polygamii.
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

Słyszałem o niej,ale jakoś nie miałem ochoty pograć.Zgłosiłem się do bety.
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

Też macie ten problem, że kiedy próbujecie się zalogować pisze ,,nieznane konto"?

-- 29 lut 2012, 18:37 --

Też macie ten problem, że kiedy próbujecie się zalogować pisze ,,nieznane konto"?

-- 29 lut 2012, 18:37 --

Też macie ten problem, że kiedy próbujecie się zalogować pisze ,,nieznane konto"?

-- 29 lut 2012, 18:38 --

Też macie ten problem, że kiedy próbujecie się zalogować pisze ,,nieznane konto"?<br /><br />-- 29 lut 2012, 18:40 --<br /><br />Ajajaj, zdublowało się, bo za dużo razy klikałem na wyślij :/
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

Na prawdę fajna i 'nowoczesna' grafika. Ciekawy pomysł - strzałem dodajesz klocki. Minimapka i inne gadżety. Może wyjdzie na prawdę ciekawie. Jedyny minus jest taki, że będzie więcej, dużo więcej ważyła i może nawet będzie miała spore wymagania.
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

Mysza napisał:
Niedługo majnkrafta połączą z WoW'em :O
Wątpię by to się udało. WoW ma to w sobie, że ma fabułę i styl, nie da się go połączyć, ani dobrze skopiować. Tylko Blizzard może sam coś z tym zrobić :)
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

majncraft mamo zabierz mnie od tego ! :(
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

Klimat z csa i brak umiejętności zrobienia grafikii.. Nice :*
 
Re: Brickforce beta- połączenie minecrafta i counter strike'

No, dzisiaj trochę pograłem więc napisze coś od siebie o tej gierce. Jak dla mnie jest słaba.
- Zabijanie nie wymaga w ogóle skilla,- po prostu nawala się cały magazynek w przeciwnika.
- Na serwerach jest zero współpracy pomiędzy graczami. Każdy idzie gdzie chce, i robi co chce.
- W trybie ,,przetrwanie" gdzie każdy gra na każdego, 95% moich śmierci to od osób które się odrodziły, i były nieśmiertelne. To było bardzo frustrujące.
- Grafika nie powala. Może nie jest tak kanciasto jak w minecraftcie, ale tekstury są brzydsze
- Mała ilość broni i ubrań (chociaż na to można przymknąć oko, bo to beta)
- dźwięki broni są żywcem wyjęte z csa
- to gracze tworzą serwery, więc są lagi
 
Back
Do góry