funko fusion

Brak twarzy fifa 14

  • Thread starter Thread starter Bartek20015
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Bartek20015

Gość
Hej mam taki problem że w grze fifa 14 nie pojawiaja sie twarze wcale albo robi sie cos takiego.

Nie wiem co z tym zrobic. Prosze o szybką pomoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Bartek20015 lel, wygląda jakby brakowało jakiś tekstur. Proponuję reinstalację, powinna pomóc.
Jeżeli masz możliwość (nie wiem jaka platforma) zobacz czy jest taka opcja jak "sprawdź spójność plików" albo "napraw grę" czy coś podobnego. Jeżeli jest, to zrób to najpierw jak nie pomoże to reinstalację.

edit : PC czy konsola ?
 
Ale tak mi się stało gdy pobrałem aktualizacje składów. A gdzie by było to "sprawdź spójność plików" albo "napraw grę"?
PC
procesor ADM ATHLON X2 250 3.00 GHZ
Windows 7 x 64

-Połączony Post- ~Plajer

a po za tym to twarzy brakuje tylko niektórym np. rakitic claudio bravo. messi suarez marcelo itd. maja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Troche szkoda bo mam tam nowe stroje sklady itd. Na pewno nie mozna zrobic nic innego?
 
@Bartek20015 To jest na bazie jakiegoś konta (logowanie online / chmura itp) czy zapisu na komputerze?

Ps. Oryginał czy pirat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra juz sobie sam poradzilem wystarczylo wkleic same twarze od nowa. A mam jeszcze jedno pytanie dot. tej gry a mianowicie jak zmienic date rozpoczecia sezonu tak aby zaczac od sezonu 2015?
 
Hej, szkoda słyszeć, że masz problemy z FIFA 14. Postaram się pomóc.

1. Sprawdzenie integralności plików gry
Czasami pliki gry mogą się uszkodzić. Spróbuj sprawdzić integralność plików gry (jeśli grasz na platformie takiej jak Steam lub Origin). To może naprawić brakujące lub uszkodzone pliki.

2. Sterowniki karty graficznej
Upewnij się, że masz zaktualizowane sterowniki do swojej karty graficznej. Ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta twojej karty graficznej (NVIDIA, AMD itp.) i zainstaluj je.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże ci. Daj znać, jeśli potrzebujesz więcej wsparcia!
 
Back
Do góry