funko fusion

Borderlands

T

TheVolmen

Gość
Witam czy ruszy mi borderlands na tym pc AMD Athlon 1.6Ghz 768 Ram GeForce 6600LE 256 Mb. FarCry 2 Działało bez zarzótów .
 
Borderlands nie pójdzie ci nawet na najmniejszych wymaganiach ;) Proponuje zmienić sprzęt ;D
 
Sory, że odświeżam temat, ale nie jest tak stary,a na dodatek muszę mu coś wytłumaczyć.

Nie porównuj Borderlands do FC2 -.- To, że FC2 Ci poszło, to nie znaczy, że od razu Ci pójdzie wszystko ;) Tak samo jak z tematem CoD MW2.. A przy okazji, to pewnie i tak Cię lagowało w FC2. Na kompa się zbiera, nie musisz wszystkiego przeje**ć na żarcie od razu ^^. To, że rodzice Ci nie dadzą kasy, to nie znaczy, że już nic się nie da zrobić :). Myśl pozytywnie, wystarczy 1ooo zł i masz porządnego kompa, lecz z win XP.
 
Od siebie tylko dodam, że różne gry mają inną optymalizację i np. taki skyrim, mimo że produkcja 2011 może pójść na półtorarocznych komputerach. Nie ma co patrzeć na to co było i szczycić się osiągami czegoś, co kiedyś może i kozayczyło (jak np. wspomniany przez Ciebie farcry). Zmiana sprzętu definitywnie potrzebna.
 
Hmm.. Z tego co wiem to FarCry2 ma kilka miesięcy Chamidło i dużo osób w to gra u mnie. Chociaż ja mam busz,tego nawet wioską nie można nazwać (chociaż typa od geografii mówiła, że tam ma jakieś 10 tysięcy ludzi :D)
 
Heh, to ogarnijcie to : MW3 działa mi bez lagów (chyba, że przy dużym boom w kampani) na kompie : Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz 2,00 GB Ram :D
 
Witaj!

Twoja konfiguracja sprzętowa to:
- AMD Athlon 1.6Ghz
- 768 MB RAM
- GeForce 6600LE 256 MB

Jeśli Far Cry 2 działał bez zarzutów, istnieje szansa, że Borderlands również może działać na Twoim komputerze, ale możliwe, że będziesz musiał zredukować ustawienia graficzne do minimum, aby uzyskać płynną rozgrywkę.

Borderlands ma nieco wyższe wymagania systemowe niż Far Cry 2, szczególnie pod względem procesora i pamięci RAM. Rekomendowane wymagania dla Borderlands to:

- Procesor: 2.4 GHz (dual-core Intel lub AMD)
- Pamięć: 1 GB RAM (dla systemów Windows XP) / 2 GB (dla systemów Windows Vista)
- Karta graficzna: 256 MB, zgodna z Shader Model 3 i z obsługą DirectX 9, jak np. GeForce 9800 / ATI Radeon HD 3200

Zalecałbym zatem następujące kroki:
1. **Zaktualizuj sterowniki** graficzne do najnowszej wersji kompatybilnej z Twoją kartą.
2. **Obniż ustawienia graficzne** gry do minimum.
3. Wyłącz wszystkie **niepotrzebne aplikacje**, które mogłyby wpływać na wydajność komputera podczas grania.

Jeśli gra będzie zbyt wolna, może okazać się konieczne zwiększenie ilości pamięci RAM lub modernizacja procesora i karty graficznej.

Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne. Jeśli masz więcej pytań, daj znać!
 
Back
Do góry