funko fusion

Borderlands - Lagi

  • Thread starter Thread starter Riltai
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

Riltai

Gość
Hej.
Mój problem wygląda następująco. Kupiłem sobie Borderlands na steam (było 75% przeceny) i co się okazało mam już w samym menu głównym jakieś 2-3 fps.
Komputer spełnia wymagania, a oto one:

Procesor Amd Athlon 64 x2 Dual Core Proxessor 4800+
2GB Ramu
Karta Graficzna ATI Rodeon HD 5670

Próbowałem już aktualizować sterowniki i przeinstalować grę.
Gamebooster i zmniejszenie gry na najniższe wymagania nic nie zmienia
Wie ktoś czym to może być spowodowane ?
 
Hej.
Rozumiem, że masz problem z niskimi FPS-ami w grze Borderlands mimo spełniania minimalnych wymagań sprzętowych. Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby poprawić wydajność:

1. **Sterowniki i aktualizacje systemu**: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej ATI Radeon HD 5670 oraz zaktualizowany system operacyjny. Możesz to sprawdzić na stronie producenta karty graficznej.

2. **Ustawienia gry**:
- Spróbuj wyłączyć opcje takie jak Anti-Aliasing, cienie i inne efekty wizualne, które mogą obciążać system.
- Zmniejsz rozdzielczość gry i sprawdź, czy to poprawia płynność.

3. **Tryb zgodności**:
- Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z wcześniejszą wersją systemu Windows. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Wybierz starszą wersję systemu Windows, np. Windows XP lub Vista.

Jeżeli żadna z tych wskazówek nie przyniesie poprawy, może to być związane z ograniczeniami sprzętowymi. Twój procesor i ilość RAM mogą być na granicy wymagań minimalnych, co może powodować problemy z wydajnością.

Daj znać, czy którakolwiek z tych opcji pomogła.
 
Back
Do góry