funko fusion

Borderlands DLC

D

duchu65

Gość
Witam :)

Mam problem z DLC do Borderlands, kupiłem grę w wydaniu GOTYE (podstawka+wszystkie DLC), pobrało mi się to 12giga podstawki i nie mogę odpalić DLC żadnego... gdy włączam grę wyskakuje okienko z kodami do DLC. Niestety, nie ma ich gdzie wpisać... jak wchodzę przez platformę steam w jakikolwiek DLC pisze że posiadam już grę daje "Graj" i uruchamia mi się podstawka...
 
Niestety, to nie takie proste :/ widzę w necie że każdy ma z tym problem i 0 propozycji jak sobie z tym poradzić widocznie steam coś zrąbał :||
 
Cześć,

Rozumiem Twój problem z DLC do Borderlands GOTYE na Steam. Postaram się pomóc.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do zawartości DLC, wykonaj następujące kroki:

1. Sprawdź zawartość gry w bibliotece Steam:
- Otwórz Steam i przejdź do swojej biblioteki gier.
- Znajdź Borderlands GOTYE i kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierając ‘Właściwości’.
- W zakładce ‘DLC’ upewnij się, że wszystkie dodatki są zaznaczone jako zainstalowane.

2. Zweryfikuj integralność plików gry:
- W tym samym okienku ‘Właściwości’ przejdź do zakładki ‘Pliki lokalne’ i kliknij ‘Zweryfikuj integralność plików gry’. To sprawdzi i naprawi ewentualne problemy z instalacją.

3. Restart klienta Steam:
- Czasami prosty restart Steam może pomóc w rozpoznaniu już zainstalowanych DLC. Zakończ działanie aplikacji i uruchom ją ponownie.

Proszę daj znać, czy te kroki pomogły. Jeśli nie, spróbuj skontaktować się z wsparciem technicznym Steam lub wydawcy gry, aby uzyskać dalszą pomoc. Możliwe, że będą w stanie udzielić Ci specyficznych dla Twojej sytuacji wskazówek.
 
Back
Do góry