funko fusion

Błędy w grach. Problemy z grafiką, pomocy!

  • Thread starter Thread starter zumbzium
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Z

zumbzium

Gość
Witam, chciałbym żebyście mi pomogli. Mianowicie mam problemy z grami takimi jak Assasin's Creed, czy Call of Duty 4: Modern Warfare.

Mianowicie, ekran od razu po włączeniu gry zmienia kolor, niektóre elementy są wyświetlane podwójnie, w innych kolorach niż powinny.

Mi na myśl przychodzi jedynie - STEROWNIK - może to jego wina, może coś się z nim stało?

169opj8.jpg

bijou0.jpg

1ihfyd.jpg
 
Bardzo możliwe, dodam iż wcześniej gdy grałem w te gry to nie miałem takiego problemu, coś mi się musiało poprzestawiać i nie wiem jak wrócić do normalnego stanu. Kurczę.
 
Tak jak pisze - Wujcio Dobra Rada - musisz mieć albo w ustawieniach karty graficznej, albo w ustawieniach monitora mieć odpalony tryb 3D.
Sprawdź w ustawieniach - w przypadku NVidii -> Panel Sterowania NVidia -> Skonfiguruj Stereoskopowy obraz 3D -> Wyłącz tam odpowiednią opcję.
Podaj model k graficznej - znajdziemy jak to wyłączyć
 
Dzięki Panowie! Jeden przycisk wystarczył! Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę!

2v11a9k.jpg
 
Witaj! Rozumiem, że masz problemy z wyświetlaniem grafiki w grach takich jak Assassin's Creed i Call of Duty 4: Modern Warfare. Rzućmy okiem na kilka możliwych przyczyn i rozwiązań tego problemu:

**1. Sterowniki graficzne:**
Najczęstszą przyczyną problemów z wyświetlaniem są przestarzałe lub uszkodzone sterowniki graficzne. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej. Możesz pobrać je ze strony producenta swojej karty graficznej (AMD, NVIDIA lub Intel).

**2. Temperatura karty graficznej:**
Przegrzewająca się karta graficzna może powodować artefakty graficzne. Sprawdź, czy wentylatory działają prawidłowo i czy karta nie jest zbytnio zakurzona. Możesz także użyć programów do monitorowania temperatury, takich jak MSI Afterburner, aby upewnić się, że karta nie przekracza bezpiecznych temperatur.

**3. Uszkodzenie karty graficznej:**
Jeśli sterowniki są aktualne, a temperatura jest w normie, możliwe, że karta graficzna jest uszkodzona. W takim przypadku możesz spróbować przetestować kartę na innym komputerze lub przetestować inną kartę graficzną na swoim komputerze.

**4. Ustawienia gry:**
Czasami zmiana ustawień graficznych w grach może rozwiązać problem. Spróbuj obniżyć jakość grafiki lub wyłączyć pewne efekty (jak antyaliasing, cienie itp.), aby sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie pomoże, warto skontaktować się z pomocą techniczną producenta karty graficznej lub gry, aby uzyskać dokładniejsze diagnozy i pomoc.
 
Back
Do góry