funko fusion

Błąd Regionu [Steam]

E

Error

Gość
Witam

Gdy chcę aktywować cd-key Fallout'a to wyskakuje mi taki błąd:
BAWpt.png




Jeżeli ktoś wie jak to naprawić to dziękuję.
 
Ooo grubo, niezbyt miły błąd Steama albo rasizm wobec Polaków :D Radziłbym Ci napisać do STEAM'a albo pobrać w wersji Angielskiej, jeśli się da.
 
Mam prośbę do was a mianowicie czy by ktoś mógł napisać formularz do supportu w sprawie tego tematu ?

Z góry dziękuje.
 
Welcome.
I buy on steam game "Fallout", but i have bug. When i wanna activation my CD-Key, i have bug :
"Not Available.
Sorry, beacuse thats elements do not entry on your country. Your order has been cancelled."

Regards
Twój Nick

Po Polsku:
Witam
Kupiłem grę na steamie "Fallouta" ale mam problem. Kiedy chce aktywować CD-Key'a, mam błąd:
"Niedostępne.
Przepraszam, ale ten element nie jest dostępny w Twoim kraju. Zamówienie zostało anulowane."

Możesz dodać:
What i can now do? - Co mogę teraz zrobić?
 
Mam odpowiedz od nich:
Kod:
Hello,

A staff member has replied to your question:

Hello Bartek,

The message "Steam Error: Game not available in your territory", indicates that the CD Key you have purchased is restricted to the territory where it was sold.

Territory restrictions are noted on the packaging of the game.

Please contact your reseller for a refund, as Steam Support cannot make changes to territory restrictions.

Note: Purchases made directly through Steam are not restricted by territory.
 
Skontaktuj sie ze sprzedawcą zęby Ci zwrócili kasę bo na pudełku pisze ograniczenia terytorialne. Kupując bezpośrednio ze steama nie ma takich ograniczeń.
 
Witam!

Rozumiem, że napotykasz problem z aktywacją klucza CD do gry Fallout. Oto kilka rozwiązań, które mogą Ci pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

1. Sprawdź region klucza i konta: Upewnij się, że klucz CD, który posiadasz, jest przeznaczony do Twojego regionu. Często zdarza się, że klucze CD są ograniczone do określonych regionów i próba aktywacji klucza z innego regionu może powodować błędy.

2. Aktualizacja Oprogramowania](B): Sprawdź, czy Twoja platforma do gier (np. Steam, GOG) jest w pełni zaktualizowana. Czasami starsze wersje oprogramowania mogą nie obsługiwać nowych kluczy lub mogą mieć błędy, które zostały naprawione w późniejszych aktualizacjach.

Jeśli powyższe kroki nie pomogą, warto skontaktować się z supportem platformy, z której korzystasz. Opisz dokładnie problem i załącz zrzut ekranu z błędem, aby pomogli Ci rozwiązać problem.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań okaże się skuteczne. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, daj znać!
 
Back
Do góry