funko fusion

Biały ekran w Assassin's Creed

  • Thread starter Thread starter Midori912
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

Midori912

Gość
Witam, mam zamiar kupić Assassina 8-) Ale przed tym chciałam sprawdzić czy nie będzie się kłócił z moim sprzętem, więc ściągłam z torrentów.
Uruchamia się wszystko pięknie ładnie, animacja Ubisoftu i wstępny film, ale po tym biały ekran nie ma menu, nic...
Mój sprzęt:
Laptop: Samsung R522
System: Linux Ubuntu 10.10
Procesor: 2x Intel Core 2 Duo 2.00 GHz
Pamięć: 3GB
Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 4300 Series
Zainstalowałam DirectX 9 i nadal to samo, próbowałam też z innymi crackami, może tu chodzi o sterowniki do karty?
Dodam, że problemem nie jest system. Gry robione na Windows spokojnie można odpalać na Linuxie za pomocą oprogramowania Wine ^^
Będę wdzięczna jak mnie ktoś oświeci ;)
 
może masz coś z plikami gry znajdź jakąś inna wersje poczytaj komentarze czy wszystko z nią jest ok i spróbuj ściągnąć jeszcze raz :D
 
O ile się nie myle to gb nie popiera piractwa. A ty namawiasz go na ściąganie jeszcze raz... Ma bały ekran gdyż to wersja piracka, w orginale problemu nie bedzie miał. Nie starajcie się pomóc w rozwiązaniu białego ekranu.

Autor zadał pytanie czy mu pójdzie ta gra - na lajcie bedzie grał.
A potem napisał że kupi org.

Więc sprawa wyjaśniona. A nikt nie zamyka.

Gz moderatorzy.

ps. moderatorzy którzy chcą pomóc w piractwie.


A Tobie radzę patrzeć na formy osobowe bo to kobieta jest autorką tematu // Quatro
 
nie namawiam tylko proponuje jak sama twórczyni tematu napisał że chce tylko przetestować a następnie kupić orginalną wersję Assassina co prawda można oddać zakupioną wcześniej grę ale trzeba mieć do tego jakiś pretekst nie można zrobić to tak że kupie pogram i oddam bo mi się gra nie podoba a tak to pogra i zobaczy najwyżej kupi coś innego :P

ps. macan nie wierze że jesteś taki aniołek i nigdy nic nie sciągnłeś
 
A ja kupuję jedynie gry które zasługują na swoją cenę. Dlaczego? Cóż, może dlatego, że ceny gier są zbyt wysokie. Było tak od zawsze oczywiście, ale kiedyś było zupełnie inaczej. Nie było czegoś takiego jak CD, czy internet. Trzeba było poświęcać czas na produkcję miliardów nośników, a później transport tego wszystkiego po całym świecie. Cena wtedy była uzasadniona. A teraz? Fakt, gry w dzisiejszych czasach znacznie ewoluowały, a za tym idzie o wiele więcej ludzi i ich pracy do stworzenia gry. Ale czy to jest powód żeby wyznaczać takie ogromne ceny? Gdyby każda gra na start dostawała cenę w okolicach 50 złotych, to piractwo spadłoby co najmniej o 60%, a zyski producentów znacznie podskoczyłyby w górę. Gdzie tu logika? Żadna, bo pycha rządzi ludźmi.
Zazwyczaj robię tak jak autorka tematu. Ściągam grę, pogram z godzinkę - jeżeli mi się podoba i uznam, że mogę sobie pozwolić na wydatek, to wtedy kupuję. Jeżeli gra jest do dupy, cóż...
 
Tak zaofftopuje bo chyba kolega moderator znowu dał plame.
Autor jest formą męską, a cały czas pisałem o AUTORZE.
OOOO i znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem.

A poza tym to radze zamknąć bo rodzi się niezdrowa dyskusja.

ps. Nie jestem aniołem. To prawda ale staram się być uczciwym.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry