funko fusion

Strzelanki BF4 o co chodzi-pare pytan

K

karollo222

Gość
Witam! jestem nowy i dopiero zaczynam gre w BF4 na multi. mam pare pytan:
1) o co chodzi z przejmowaniem flag i tymi punktami które spadają po tym jak sie straci flage itd(np jest ich 1000 i drużyna która pierwsza bd miała 0 przegrywa)
2)jak to jest że przeciwnicy mnie często widzą a ja żebym któregoś zobaczył pierwszy to rzadkość, od czego to zależy?
3) jak znaleźć jakiś polski serwer na battlelogu itp?
4) jak zdobyć nowe bronie? oraz jak używać pojazdów?
 
1. Wszystko zależy od trybu gry jaki wybierzesz. Jeśli grasz Podbój to drużyny muszą przejmować flagi oznaczone na mapie A, B, C, D itd Każda drużyna zaczyna rozgrywkę z określoną liczba ticketów (np 500, 1000). Jeśli twoja drużny będzie miała przejęte dwa punkty, a przeciwnicy 4 to wasze punkty będą się zmniejszały dwa razy szybciej. Jeśli liczba spadnie do 0, drużyna przegrywa. Krótko mówiąc im więcej flag ma twoja drużyna tym większe szanse na wygraną. Nie wiem dokładnie jaki jest algorytm. Możesz też na początek zagrać prostszy tryb DM albo mniejszą dominację.
2. Nie wiem czy masz na myśli widok na mini mapie czy w normalnie w grze :D Jeśli padasz zanim zauważysz przeciwnika to musisz jeszcze poćwiczyć. Jeśli nie widzisz ich na mini mapce prawdopodobnie nie masz wystarczającego wyposażenia. Twoi przeciwnicy mogą mieć bronie z tłumikami i przez to nie widać kiedy strzelają.
3. ONLINE -> SERWERY -> między REKOMENDOWANYMI SERWERAMI a listą serwerów jest rozwijane menu WYSZUKIWARKA SERWERÓW. Po rozwinięciu, z prawej strony możesz filtrować listę według nazwy. Wpisz PL i już masz 99% polskich serwerów. Ewentualnie poszukaj w google pod frazą "polski serwer BF4"
4. To jak długo grasz ma tutaj największe znaczenie. Nowe bronie, dodatki, pojazdy czy wyposażenie dostajesz np za zabicie 100 wrogów tą samą bronią czy kolejne levele. Wszystko to możesz sprawdzić w zakładkach ŻOŁNIERZ -> ODBLOKOWANIA/ WYPOSAŻENIE/ ZADANIA / NAGRODY. Co do pojazdów to ja się nie wypowiadam :D

Mam nadzieję, że trochę ci pomogłam.
 
Back
Do góry