funko fusion

BF3 - Problem

  • Thread starter Thread starter baartii
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

baartii

Gość
Witajcie !
Mam problem otóż kilka miesięcy temu kupiłem sobie BF3 i działało idealnie super się grało żadnych lagów ścin nic. A po 3miesiącach gry coś się stało ponieważ wchodząc w menadżer urządzeń podczas grania pokazuje mi że zużycie CPU jest 90-100%. Nigdy tak nie miałem, w grze także to się odczuwa, ścina mi często grę. Tylko trochę mnie to dziwi ponieważ gram na tych samych ustawieniach tych samych serwerach ping mam 50-60, komputer moim zdaniem mam dobry Intel Core i5 2x 2,4 + turbo booster 8gb ram karta nVidia GT525D 1gb. Od momentu gdy gra dobrze działała dużo moim zdaniem nie zrobiłem (zainstalowałem ESET Smart Security, Photoshopa CS5, NFS The Run i kilka pierdułke) wszystkie te aplikacje są mimo wszystko wyłączone podczas grania prócz ESETA, mam do włączonego cały czas. Nie wiem próbowałem już zmieniać ustawienia i powiem wam, że czy mam grafikę na niska czy na ultra nic to nie pomaga, zero zmian. Komputer uważam, ze to nie jego wina nie ma nawet pół roku jeszcze.
Poradzono mi zmienienie antywirusa oraz zainsalowanie Gameboostera, zainstalowelem program ale antyvirusa nie chce usuwać ponieważ mam na rok licencje, można może jakoś wyłączyć całkowicie ESETA na czas gry .
Pytajcie, piszcie swoje propozycje, CZEKAM !
Dziękuję !
 
Komputer owszem spełnia wymagania, spróbuj reinstalacji gry i defragmentując dysk możesz naprawić problem.
 
powiem ci, że pobrałem sobie ostatnio NFS The Run i też czyje spadek wydajności mam to samo co w bf 3min normalniej gry potem 3s sciny i tak cały czas, minecraft tak samo, mam 200+fps i nagle spadek do 100- i tak w regularnych przerwach.

@w minecrafcie to dla mnie żadna równica czy 200 czy 100 fps ale w grach typu bf lub nfs to wiesz trochę to mnie denerwuje jak no latam heli i mam sciny albo w nfs przed zakrętem zacznie lagowac.
 
Back
Do góry