funko fusion

Strzelanki Bf3 Premium, czy Bf4 ?

  • Thread starter Thread starter rafkow555
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

rafkow555

Gość
Witam wszystkich !!!
Pytanie jak w temacie. Czy opłaca mi się kupować Bf3 Premium czy lepiej poczekać na Bf4. :)
 
Cześć,

Ja niedawno kupiłam BF3 i nie żałuję ale musisz się liczyć z kilkoma rzeczami:
- Gra się wyludni zaraz po wyjściu BF4 (na pewno zostanie ktoś żeby grać, ale różnica będzie odczuwalna)
- Zdecydowaną większość stanowią gracze doświadczeni i czasem tracenie kolejnego życia z rzędu jest bardzo frustrujące (ulepszone czołgi są naprawdę trudne do zatrzymania... serio.... uwierz mi :) )
- Ilość map w premium jest taaak ogromna że trudno wszystko ograć (ale nie wiem czy to wada ;) dla mnie nie... chociaż lubię się dobrze orientować w mapie)

Gra na pewno dostarczy Ci wiele zabawy i satysfakcji jak zaczyna się tych wysokolevelowych cwaniaków ubijać :twisted: (nie wspominając już jaka to frajda ustrzelić swój pierwszy helikopter ! :D).
Jak dla mnie warta kupna, szczególnie że do premiery BF4 jeszcze trochę, kasę na nową odsłonę jeszcze się zdąży uzbierać. A do tego na orginie co i rusz jest w promocji.

:)
 
Ja bym polecał poczekać na Bf4 ( Ja tak robię, pozostaje mi wybór tylko pomiedzy CoD czy Bf), chyba że masz kasę i wiesz że po zakupie Bf3 Premium dasz rade uzbierać też na Bf4.
Zapomniałbym jak kupisz bf3 i wyjdzie 4 a ją także kupisz raczej wątpie żebyś wracał do 3 także trochę kasa wydana nie potrzebnie.
 
Back
Do góry