funko fusion

Symulatory Bezpłatne gry od Electronic Arts

  • Thread starter Thread starter Dodatek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Dodatek

Gość
Całkiem niedawno informowaliśmy was o tym, że firma Electronic Arts w ramach rekompensaty za problemy z serwerami przy grze SimCity, oferuje darmową grę z pod swojego znaku. Dzisiaj ukazała się z lista z grami dostępnymi do pobrania.

Na oficjalnej stronie EA, poza szczegółowymi instukrcjami dotyczącymi pobierania poszczególnej gry, pojawiła się po raz kolejny, informacja o przeprosinach ze strony zespołu za wszelkie usterki związane z SimCity. Widać, twórcom bardzo zależy na utrzymaniu klientów przy progach firmy, ale czy to się uda?

aką grę, posiadacze SimCity, będą mogli za darmo pobrać? Jest ich dokładnie osiem, ale wybór należy tylko i wyłącznie do samego „poszkodowanego”: - Battlefield 3 (Edycja standardowa) - Bejeweled 3 - Dead Space 3 (Edycja standardowa) - Mass Effect 3 (Edycja standardowa) - Medal of Honor: Warfighter (Edycja standardowa) - Need For Speed: Most Wanted (Edycja standardowa) - Plants vs Zombies - SimCity 4 (Edycja Deluxe)

Trzeba przyznać, że lista wygląda całkiem kusząco. Informacje na temat pobierania gry oraz okresu, w którym będą one dostępne, znajdziecie na tej stronie.
 
Co wziąć ? Proszę o pomoc :D

Battlefield 3 (Edycja standardowa) posiadam
Bejeweled 3 w takie gry gra się na telefonie
Dead Space 3 (Edycja standardowa) odpada, jesienią zabieram się po kolei za 1,2,3; kupię za bezcen
Mass Effect 3 (Edycja standardowa) wolałbym boxa do kolekcji, nie będę ściągał 20gb przy 6Mb/s
Medal of Honor: Warfighter (Edycja standardowa) - hmm
Need For Speed: Most Wanted (Edycja standardowa) - hmm
Plants vs Zombies gram na iPhonie
SimCity 4 (Edycja Deluxe) za stare odpada
 
Ja bym wziął (dla fana FPS) Medal of Honor, natomiasto dla fana wyścigówek, w których postawiono na realistykę prowadzenia auta, NFS.
 
BF3 spoko, DS3 było podobno marketingową klapą więc seria się skończyła (pójdzie za 2-3 miesiące w jakiejś serii tanich gier), MoH słaby... marne połączenie CoD i BF3 (chociaż graficznie całkiem fajnie wygląda), NFS można by się zastanowić ;D
 
Odkopuję trochę temat ale się zaciekawiłem bo jakoś mi naprawdę ciężko uwierzyć w coś takiego jak bezpłatna gra jeszcze z tej serii o.O, raczej zawsze musi być jakiś ukryty kruczek w tym i nie można do końca w to wierzyć. Nie znam się zbytnio ale chyba pewnie są tutaj jakieś ograniczenia i nie wszystko działa jak w płatnej wersji..
 
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem pierwszego posta, zrozumiałbyś. Temat powinien być zamknięty bo jest stary jak pryszcze Mattiego.
 
Ja tam wszystko dodaję jak leci. Nie ma w tym żadnego haczyka, a fajnie jest nie być piratem, a mieć grę za darmo. :D
 
Tak, faktycznie. Może szału nie ma ale jednak człowiek leci na legalu. To też jest istotny czynnik dla użytkownika. Święty spokój.
 
Woow, nie wiedziałam że można pobierać tak po prostu gry za darmo i to w dodatku legalnie. Jestem zaskoczona i cieszę się, że zarejestrowałam się tutaj na forum i będę miała częstszy dostęp do tego typu tajnych informacji ;) Theme hospital - kultowa gierka z dzieciństwa.
 
Back
Do góry