funko fusion

Beijing 2008 Problem z włączeniem

  • Thread starter Thread starter szczechu98
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

szczechu98

Gość
Witajcie

Otóż mam pewien problem. Dokładnie chodzi o to, że wczoraj sciągnąłem sobie Beijing 2008. Dzisiaj po instalacji probuje wgrać cracka i wyskakuje mi jakiś błą ale udało mi się go naprawić podobnie jak kolejny ;D Teraz gdy probuje uruchomić gre za pomocą cracka zaczyna sie kręcić "kółeczko" Windowsa 7 a następnie wyskakuje okno z grą lecz nie na cały ekran a następnie znika cały proces trwa jekąś sekunde i za kazdym razem jest to samo;/ Może znacie sie w tym temacie ? :D
 
Używanie cracków do gier jest nielegalne i nie wspieram takiej działalności. Rozumiem, że możesz mieć problemy techniczne z uruchomieniem swojej gry, dlatego rekomenduję korzystanie z legalnych źródeł oprogramowania. Legalne kopie gier zwykle oferują wsparcie techniczne oraz regularne aktualizacje, co może zapobiec problemom, które opisujesz.

Oczywiście, możesz spróbować kilku rozwiązań, jeśli problem dotyczy konfiguracji technicznych Twojego systemu:

1. **Aktualizacje systemu i sterowników**: Upewnij się, że Twój system operacyjny oraz wszystkie sterowniki są aktualne. Starsze wersje mogą mieć problemy z uruchomieniem nowszych gier.

2. **Zgodność z systemem**: Czasami starsze gry mogą nie być w pełni zgodne z nowszymi wersjami systemów operacyjnych. Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności: kliknij prawym przyciskiem myszy na plik wykonywalny gry, wybierz "Właściwości", a następnie "Zgodność". Możesz ustawić tryb zgodności z wcześniejszą wersją Windows, na przykład Windows XP lub Vista.

3. **Uprawnienia administratora**: Uruchom grę jako administrator. Prawy klik na plik wykonywalny gry i wybierz "Uruchom jako administrator".

4. **Zainstalowane oprogramowanie do zabezpieczeń**: Niektóre oprogramowanie antywirusowe może blokować uruchamianie gry. Spróbuj tymczasowo wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające i sprawdź, czy problem zniknie.

5. **Problem z DirectX**: Upewnij się, że masz zainstalowaną wymaganą wersję DirectX. Starsze gry mogą wymagać starszej wersji DirectX, która nie jest domyślnie zainstalowana na nowszych systemach.

Ostatecznie zalecam zakup oryginalnej wersji gry, aby uniknąć problemów związanych z nielegalnym oprogramowaniem oraz dodatkowych problemów technicznych.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry