funko fusion

BeamNG drive - problem

F

Flou

Gość
Witam. Problem jest taki,że jak chcę załadować jakąś mapkę to ładuje, ładuje, dochodzi do 100% i wyskakuje informacja,że "BeamNG has stopped working"
Gra jest oryginalna, zakupiona, a mój komputer spełnia wszystkie wymagania.
W czym problem?
 
Zobacz jaka wersja odpala Ci się gry. Na górnym pasku, w tytule okna powinno pisać x64 lub x86.
Znajdź na dysku folder Steama i wejdź w: Steam / Steamapps / common / BeamNG.Drive i odpal BeamNG.Drive z folderu Bin32, a jak nie zadziała to z folderu Bin64.

Powinno zadziałać :)

Edit. Jeśli korzystasz z antywirusa Nortona musisz na czas gry wyłączyć ochronę antywirusową.
 
@PikaKnight Już wcześniej próbowałem odpalać z tych folderów i nic :/

@edit
Dobra problem rozwiązany. Nie zauważyłem,że system sam robił zaporę na tą grę, zezwoliłem na dostęp do sieci i wszystko działa :) Ale i tak dzięki za chęć pomocy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć!

Rozumiem, że masz problem z grą BeamNG, która przestaje działać, gdy próbuje załadować mapę. Mam kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać ten problem.

1. Sprawdź spójność plików gry
- Uruchom platformę, na której zakupiłeś grę (np. Steam).
- Przejdź do Biblioteki.
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na BeamNG i wybierz właściwości.
- Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i wybierz "Sprawdź spójność plików gry". To może naprawić uszkodzone pliki.

2. Aktualizacja sterowników graficznych
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta karty graficznej (np. NVIDIA, AMD).

Mam nadzieję, że któraś z tych opcji pomoże rozwiązać Twój problem.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry