funko fusion

Strzelanki Battlefield Hardline

  • Thread starter Thread starter GodOfGamers
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

GodOfGamers

Gość
Dziś ruszyły otwarte testy beta Battlefield Hardline. Gracie?
 
Z chęcią przeczytam wasze opinie. Co dali w beta tylko multi ?
 
W becie dali 3 tryby rozgrywki i 3 mapy.

Pierwszy tryb to zwykły podbój znany z innych BFów , więc raczej nic bardziej ciekawego.
Kolejny to jest coś podobnego do podboju , jednak punktami do przejęcia są samochody, dosyć ciekawy jednak moim zdaniem zbyt chaotyczny tryb bez zgranej drużyny.
Trzeci tryb to napad na mapie Bank , który według mnie sprawuje się na niej rewelacyjnie :D Jest klimacik.
Ogólnie widać , że gra czerpie garściami z gier takich jak Payday czy Counter Strike, ale mi to nie przeszkadza. Z pewnością kupię, bo BF4 już mi się przejadł , a bardzo lubię tą serię ;P
 
O! widzę że temat Bety się narzucił do nowego Battlefielda.Kto gra? :)
 
Wszyscy na komputerach :(, ja grałem może z 40 minut ale wydaję mi się bardzo chaotyczną grą. Na chwilę obecną jeśli już to najpierw biorę BF4 a potem dopiero BFH.
 
Nie miałem czasu żeby pograć w tą betę... ostatnia zrobiła na mnie dość dobre wrażenie. Wydaje mi się, że to ciekawa odskocznia od tego co do tej pory proponowała seria. Czy to się przyjmie? Myślę, że tak.
Battlefield nigdy nie był w pełni dopracowaną grą więc nie nastawiam się, że coś może się zmienić w tej materii xD
 
Ja polecam tą grę, fajna jest fabuła jest mega wciągająca, jak masz hajs to kupuj ^^
 
BF Hardline to dosyć przyjemne odbiegnięcie od tego przejedzonego frontu.
Owszem, jest sporo bugów ale grę kupiłem i nie żałuje ^^.
 
Back
Do góry