funko fusion

Strzelanki Battlefield Hardline opłaca się?

[offtop] Jeśli chcesz, żeby Twoja strona cieszyła się popularnością to nią nigdzie nie spamuj... ktoś może się zdenerwować i robić u Ciebie to samo [/offtop]

Jeśli chodzi o to czy warto zakupić grę to odpowiedź nie do końca jest prosta. Wszystko wygląda praktycznie tak samo jak w Battlefield 4 (z lekkimi zmianami w UI). Pozostałe zmiany to modele broni, postaci, obiektów... dalej jednak na tym samym silniku.

Pomysł na grę mnie się osobiście podoba i chętnie ją zakupię. Liczę na to, że BFHL pretendować będzie do gry esportowej.
 
[szybka odpowiedź, po 2 miesiącach (y)] Nie opłaca się, EA i DICE po prostu odgrzali wczorajszy kotlet, jeżeli uważałes że BF4 był słaby, nie kupuj !
 
Lepiej późno niż wcale :D

Z mojej perspektywy BF Hardline to gra nie warta złotówki. Nie żeby była zła, ale sam pomysł mi nie podchodzi. Od samego początku seria Battlefield była związana z wojskiem i zdecydowanie wolałbym, żeby z takim tematem szła dalej... No, ale cóż... EA ma politykę nastawioną na zysk, więc aby więcej zarobić na grze - lepiej ją wypromować pod banderą znanej serii, niż rozpoczynać nową. A co do samej gry - jeśli podoba Ci się FPS w klimacie "policjanci i złodzieje" jak najbardziej możesz spróbować. Aczkolwiek jeśli grałeś w inne BFy to zobaczysz, że to nie jest to samo (dla niektórych jest to zaletą) i nie mam tu na myśli motywu przewodniego gry, ale samej jej mechaniki :)
 
Matti co do e-sportu to nie wiem czy to realne :P BF3 czy 4 jakoś się nie przyjęło, nie dlatego że, to słabe gry, ale raczej ze względu na wymagania sprzętowe. W esporcie raczej tytuły dostępne dla szerokiego grona graczy są najpopularniejsze :P

@topic

Na ten moment odradzałbym zakup. Póki co cena jest zbyt wygórowana w stosunku do tego co za nią dostaniesz. Szkoda wydawać pieniążki w błoto. Jeśli nie posiadasz innych wersji to moim zdaniem najlepiej zaopatrzyć się w BF3 Premium na początek, bo obecnie i cena przystępna i grywalność olbrzymia.
 
WOWOW
Kazdy kto porownuje bf3 albo bf4 do hardline'a jest w bledzie te gry nie maja nic wspolnego, to tak jak powiedziec ze NFS The Run to bylo dno bo bylo robione na silniku Frostbite tym, który zasila Bf3. Jeli chcecie porownywac gry to bardziej zalatuje Payday'em (fabula), jednak jest bardziej rozbudowany. Gra przypadnie do gustu wielu graczom, którzy nie mieli stycznosci z innymi BFami, moim zdaniem zapowiada sie ciekawy tytul jesli oczywiscie chlopaki z EA nie popelnia tylu wpadek, ktore poczynili w przypadku BF4. Gra nie nadaje sie na e-sport, poniewaz jest za bardzo rozudowana, nie powstal mod balansujacy gre, nie mamy mozliwosci postawienia stabilnego lanowego serwera (brak plikow serwerowych) a i czas rozgrywki ze wzgledu na wielkosc map jest dosc dlugi. Wezmy pod uwage kolejna istotna sprawe, ktora jest pojawianie sie nowych gier nie dla uciechy graczy jak to bylo kiedys, jednak ze wzgledu na rosnace portfele autorow, w tym przypadku Hardline zostal sygnowany nazwa gier poczciwej serii - aby fani owej sagi siegneli w glab portfeli i dorzucili kolejny tytul do swojej kolekcji. Mysle ze autorzy chca tez stworzyc pewnego rodzaju odskocznie od calej serii BFa.
 
Mi osobiście gra się spodobała, klimat też ma okej i napewno się zaopatrze, ale gdy cena spadnie >100zł
 
Back
Do góry