funko fusion

Strzelanki Battlefield Free4Play

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Czy zetknęliście się już z tym tytułem?
Ja dzisiaj miałem (nie)przyjemność zagrania w tą grę... pomimo całego entuzjazmu nie udało mi się spędzić przy grze upragnionych kilku godzin :). Miks Battlefield Heroes oraz Bad Company moim zdaniem totalnie nie wypalił chociaż miał potencjał. Co Wy sądzicie o tej produkcji?
 
Poki co jestem zadowolony , tylko dlatego ze gra sciagnela mi sie z predk. 27mb/s oO Nie wiem jakim cudem xD Jest w trakcie instalacji wiec napisze wiecej po zagraniu :)

@@@

LOL ... gameplay jako tak moze byc ;s Grafika jak na XXI wiek slaba , strasznie nie podoba mi sie ogolny system gry ;s Wszystko takie zagmatwane ... nie ogarniam . Nazwa mowi sama za siebie Play4Free ... syf.
 
...battlefield play4free też próbowałam, ale szybko sie nudzi, to prawda. pozostanę lepiej przy wyluzowanach chłopakach z battlefield heroes...
 
Racja, zwyczajnie chłopaki z EA się nie postarali. Gra jest jakaś taka monotonna, A.V.A jest już znacznie lepsza.
 
Play4free - to magiczny skrót od wyrażenia ,,rzucić ochłap".
Firma, która robi komercyjne produkcje daje tylko taki smaczek albo coś na odczepnego dla ludzi, którzy nie chcą kupić produktów.
To troszkę dziwne, moim zdaniem ,,potencjalni klienci" powinni być potraktowani poważnie. Taka produkcja powinna być jak wyścigi F1 - pokaz technologii.
 
Hirutaro napisał:
Play4free - to magiczny skrót od wyrażenia ,,rzucić ochłap".
Firma, która robi komercyjne produkcje daje tylko taki smaczek albo coś na odczepnego dla ludzi, którzy nie chcą kupić produktów.
To troszkę dziwne, moim zdaniem ,,potencjalni klienci" powinni być potraktowani poważnie. Taka produkcja powinna być jak wyścigi F1 - pokaz technologii.

@Down
Myślę, że warto dodać ,,produkcji w takiej postaci".
 
Częściowo się zgodzę jednak pomyślmy dłużej.
Jakiś czas temu miała miejsce premiera BC2 oraz trochę później dodatku Vietnam. Wszystko fajnie, dopracowali grę do tego stopnia, że można z przyjemnością pograć.
Ogłoszono produkcję Battlefield 3 który najprawdopodobniej zawita do sklepów w listopadzie. A między to wszystko wstawili BFa który jest okrojony z niemal wszystkich najciekawszych rzeczy (grafika i efekty terenu dla przykładu) a do tego mikropłatności. Nie wiem jak ten gest można rozumieć, brak szacunku do gracza czy ślepe pędzenie za łatwymi pieniędzmi których EA nie brakuje...
 
Ja to powiem tak, jeśli gracz FPS jest dobry to w sumie nie zrobi mu to wielkiej różnicy w co zagra (fakt, niektórych rzeczy mimo usilnych chęci nie da się ruszyć i grać z przyjemnością). No, ale taki przyjdzie, przyprowadzi kolegów z klanu i zaczną nabijać kasę by znów być najlepszymi.
Wstawienie tego w tą lukę jest troszeczkę niefajne, myślę że powinni to lepiej dopracować, jeśli nie przemyśleć całego konceptu od 0.
EA zlała graczy ciepłym moczem.
@Edit
Chociaż nie wiem czy dla mikropłatności warto było się w ogóle za to brać.
 
Back
Do góry