funko fusion

Strzelanki Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzić?

  • Thread starter Thread starter Hirutaro
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
H

Hirutaro

Gość
Witam, witam... podobnie jak Matti pokusiłem się i miałem (nie)przyjemność zagrania w tą grę.
Jednak nie porzucam jej od razu.
Nurtuje mnie kilka problemów:
-okropne laggi po zabiciu postaci, nie da się wybrać miejsca spawnu, postać przeciwnika w killer cam zacina jak sam ... no nieważne,
no i to debilne wczytywanie avatarów innych postaci... to tak zacina.
-jaka rozdzielczość jest najlepsza? (moje ulubione 640x480 odpada, robi z tej gry coś na co nie da się spojrzeć),
-ma ktoś poradę co do czułości myszy? Celowanie wydaje mi się po prostu za wolne,
-może jakiś sposób na tych wszystkich frajerów z USASem?
Ogólnie gra mi się nie podoba, jeśli tylko byłaby płynniejsza, wszystko byłoby super, jest też stanowczo zbyt mocno nasiąknięta komerchą. Czyżby nasze kochane EA łatało sobie dziurę w portfelu? Nie mam zamiaru wydać nawet grosza na tę grę.
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Hiru nie wiem po co w ogóle poświęcasz czas tej grze :/
Jeśli tylko Twój komputer mógłby uciągnąć Battlefielda 3 to graj w niego :). EA zrobiło ogromny błąd wydając B4F bo tylko psuje im renomę :/
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Właściwie nie poświęcam. Chciałem zobaczyć i nie wróciłem. Uznałem, że problemów nie da się naprawić ^^
BF3 ... no uciągnie, ale portfel już nie ;P
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Matti napisał:
Hiru nie wiem po co w ogóle poświęcasz czas tej grze :/
Jeśli tylko Twój komputer mógłby uciągnąć Battlefielda 3 to graj w niego :). EA zrobiło ogromny błąd wydając B4F bo tylko psuje im renomę :/

Ja powiem szczerze że grałem w tą grę i nie było takiej tragedii tylko ja grałem dawno nie wiem jak jest teraz ;p grało się przyjemnie ale później kupiłem BFBC2 no i BP4F poszedł do lamusa ;p

Hirutaro napisał:
Ogólnie gra mi się nie podoba, jeśli tylko byłaby płynniejsza, wszystko byłoby super, jest też stanowczo zbyt mocno nasiąknięta komerchą. Czyżby nasze kochane EA łatało sobie dziurę w portfelu? Nie mam zamiaru wydać nawet grosza na tę grę.

Każdy chce zarobić jak najwięcej, nie łatają dziury chcą więcej kasy żeby wydawać lepsze następne części ;p

odnośnie tematu: sposobem na każdego jest... snajperka ;)
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Matti napisał:
B4F moim zdaniem bardzo odbiega od klimatu nowego Battlefielda. Nowego w sensie trendu/klimatu od BC2 do BF3. Nie warto sobie psuć wrażeń.

Tak ale nie ma co się na tym opierać. B4F jest osobną produkcją nie nawiązuje do BC2 czy najnowszego BF3. Nie ma żadnej fabuły, jest nawalanką na multi i nic więcej.
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

duchu65 napisał:
Matti napisał:
B4F moim zdaniem bardzo odbiega od klimatu nowego Battlefielda. Nowego w sensie trendu/klimatu od BC2 do BF3. Nie warto sobie psuć wrażeń.

Tak ale nie ma co się na tym opierać. B4F jest osobną produkcją nie nawiązuje do BC2 czy najnowszego BF3. Nie ma żadnej fabuły, jest nawalanką na multi i nic więcej.

W zasadzie BF3 i BC2 też były tworzone z myślą o multiplayerze. To z niego płynie najwięcej emocji. Cholerka ... żeby B4F tylko nie miał tych laggów i pixelowej grafiki.
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Matti napisał:
Hirutaro proponuję abyś przyjrzał się sytuacji na scenie Wolfenstein Enemy Territory. Zachodzą ciekawe zmiany bo już udostępnili wczesną betę zmodyfikowanego silnika graficznego dla tej gry.

Kiedyś grałem i lubiłem, grafika i będzie <3
Tylko to strzelanie z RPG ...
 
Re: Battlefield Free4Play - czy okropieństwom da się zaradzi

Hirutaro napisał:
W zasadzie BF3 i BC2 też były tworzone z myślą o multiplayerze. To z niego płynie najwięcej emocji. Cholerka ... żeby B4F tylko nie miał tych laggów i pixelowej grafiki.

Czy ja wiem :) ja bardzo miło i z dużymi emocjami przechodziłem obydwie gry Singiel Player :p

tak na Off to powiem szczerze że pograłem w BF3 i i tak wracam do BC2 multi ;p moim zdaniem fajniejsze :PP
 
Back
Do góry