funko fusion

Battlefield: Bad Company 2 - problem ze snajperem

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Otóż ostatnio zacząłem pogrywać w tenże tytuł. Doszedłem do czwartej misji ("Upriver") i po prostu utknąłem. Każą mi podkraść się do snajpera na wieżyczce i zabić go nożem po cichu. Problem tkwi w tym, że nie ważne jak cicho i wolno bym do niego podszedł, on i tak się orientuje i alarm się rozrycza. Czasami zdarza się nawet, że po udanym zabójstwie alarm i tak się włącza. Istnieje jakiś sposób, by zabić tego snajpera nie włączając przy tym alarmu?
 
O ile pamiętam, musisz podejść z ctrlem czy shiftem, tak żeby on się skradał i być odpowiednio blisko by użyć noża.
 
Właśnie cały czas do niego podchodziłem na kuckach, ale on zawsze się obracał jak byłem na tyle blisko, by go ciachnąć.
 
Cześć! Rozumiem, że utknąłeś w misji "Upriver" i masz problem z cichym likwidowaniem snajpera na wieżyczce. Może być to frustrujące, ale spróbuję ci pomóc. Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc pokonać ten fragment bez wywoływania alarmu:

1. **Sprawdź otoczenie**: Zanim podejdziesz do wieżyczki, upewnij się, że teren wokół jest bezpieczny i nikt cię nie zauważy. Zauważyłeś, że alarm uruchamia się nawet po cichym zabójstwie - sprawdź, czy w pobliżu nie ma innych wrogów, którzy to widzą.

2. **Użyj odpowiedniego momentu**: Spróbuj podkraść się do snajpera w momencie, gdy jego spojrzenie jest skierowane w inną stronę. Może on mieć chwilowe "patrole wzrokiem", co może być okazją na podejście.

3. **Skradaj się powoli**: Zamiast chodzić normalnym tempem, poruszaj się bardzo wolno, używając trybu skradania (często jest to przypisane do klawisza Ctrl lub C). Im wolniej się poruszasz, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że snajper cię usłyszy.

Mam nadzieję, że te wskazówki ci pomogą! Powodzenia!
 
Back
Do góry