funko fusion

Strzelanki Battlefield 5 - informacje, plotki i screeny




Battlefield to seria gier typu pierwszo-osobowej, stworzona została przez DICE(Digital Illusions CE) i wydawana jest przez Electronic Arts. Gra przeznaczona jest głównie do gry wielosobowej. Debiutuje na konsolach jak i komputerach.


Od premiery BF 4 minie w październiku 5 lat, racja - powstało BF 1 lecz przenosi nas on w zupełnie inny odłam historii, tak więc kiedy możemy oficjalnie spodziewać się kolejnej odsłony? A no zapewne już w tym roku. Rozgrywka ma być zaprezentowana już na imprezie zorganizowanej przez EA 9 czerwna 2018 roku.

Podobno gra ma prezentować II WŚ i ma mieć możliwość grania w trybie kooperacji na jednym ekranie.
To nie wszystko, według niektórych informacji tytuł ma mieć do zaprezentowania tryb Battle Royale.
Nie można się dziwić, tryb zadebiutował w grach takich jak Fornite czy PUBG.




Co do oficjalnego zwiastunu, również możemy się go spodziewać niedługo.
Jeden z użytkowników Tweetera zapytał pracownika DICE gdzie jest zwiastun.
I dostał krótką odpowiedź: "Tuż przed mną". Gdzie można się domyślać że w trakcie odpowiadania na tweeta Randy pracował nad trailerem.




Mało tego, od jakiegoś czasu w internecie panoszy się screen który został zawzięty z portalu Reddit.
Ma być on pierwszym screenem z nowej odsłony Battlefield'a. Zamieszczam go poniżej.





To tyle w tym temacie, chodzą pogłoski i plotki ale wiadomo że oficjalnie przekonamy się o grze dopiero po jej premierze na którą z zaciekawieniem czekam i mam nadzieje że ani ja, ani żaden użytkownik GamesBoard, ani miliony innych fanów BF nie zawiodą się na nowej produkcji :D


Pozdrawiam :)

Źródła:
planetagracza.pl
gram.pl
trustedreviews.com
google grafika

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry